Nový Spark
venku od 2. května
Je to oficiální! Ozzy Osbourne vstoupí do Rokenrolové síně slávy jako sólový umělec

Je to oficiální! Ozzy Osbourne vstoupí do Rokenrolové síně slávy jako sólový umělec

Ozzy Osbourne jako sólový umělec a legendární rockeři FOREIGNER budou uvedeni do Rokenrolové síně slávy. Mezi dalšími oceněnými jsou Peter Frampton, Mary J. Blige, Cher, DAVE MATTHEWS BAND, KOOL & THE GANG a A TRIBE CALLED QUEST.

Slavnostní uvedení se bude konat 19. října v Rocket Mortgage Fieldhouse v Clevelandu ve státě Ohio. Živě se bude vysílat na Disney+. Upravená verze následně poběží na stanici ABC a den poté bude k dispozici na streamovací platformě Hulu.

Ozzy na Sparkshopu

Ozzy byl společně se zbytkem původní sestavy BLACK SABBATH do Síně slávy uveden v roce 2006, ale za svou sólovou kariéru zpěvák ještě takto oceněn nebyl. Až nyní nastal ten správný čas! Pětasedmdesátiletý hudebník se v nejnovějším rozhovoru pro Billboard vyjádřil, že je více než poctěn druhým uvedením do Rokenrolové síně slávy.

V únoru bylo odtajněno patnáct nominovaných, ze kterých byli mezinárodní porotou a hlasováním fanoušků vybráni ocenění umělci. Ozzy tehdy ve svém prohlášení napsal: „Jsem hluboce poctěn, že jsem obdržel tuto zprávu z Rokenrolové síně slávy. Být někým, kdo by mohl vstoupit do Síně dvakrát, se zdá být snem, který jsem si nikdy neuměl ani představit. Po 44 letech mé sólové dráhy je skutečnost, že stále můžu nahrávat hudbu a získat za to takové uznání, neuvěřitelná a činí mě velmi hrdým.“

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace