Nový Spark
venku od 2. prosince
JOHN BUSH vzkřísí skladby z období jeho působení v ANTHRAX

JOHN BUSH vzkřísí skladby z období jeho působení v ANTHRAX

John Bush oficiálně oznámil tři speciální vystoupení, která se uskuteční v prosinci tohoto roku, sestávající se z materiálu ze čtyř alb, která Bush nahrál s ANTHRAX - „Sound of White Noise“, „Stomp 442“, „Volume 8: The Threat Is Real“ „We've Come for You All“.

ANTHRAX a CATEGORY 7 na Sparkshopu.

Koncerty, o kterých se mezi fanoušky dlouho diskutovalo a které byly řadou fanoušků toužebně očekávány, vrátí na pódium klíčovou kapitolu historie ANTHRAX – kapitolu, která od Bushova odchodu z kapely koncertních playlistech do značné míry chyběla.

„Dlouho jsem o tom mluvil – a teď to konečně dělám,“ řekl Bush. „Fanoušci mi neustále říkají, jak moc pro ně ty desky znamenaly a jak moc jim chybí, když skladby z nich neslyší naživo. Čekání je u konce.“ Krátká série koncertů bude obsahovat jak hitovky ze zmíněných alb, tak i skladby, které se živé prezentace dočkaly jen velmi zřídka, pokud vůbec. K Bushovi se připojí jeho kolegové z kapely CATEGORY 7 Phil Demmel, Mike Orlando a Jason Bittner, spolu s dlouholetým souputníkem z ARMORED SAINT Joeym Verou. Baskytarista Category 7 Jack Gibson se kvůli kolizím v programu nemůže zúčastnit. „Tito kluci jsou neuvěřitelní, drsní hudebníci a napadlo mě – proč hledat jinde?“ řekl Bush. „Byla to naprosto jasná volba.“

CATEGORY 7 budou plnit dvojí roli, když každý večer zahájí s kompletním setem vlastního materiálu a pak naváže jako Bushova doprovodná kapela pro část večera s programem ANTHRAX. Tato omezená série tří koncertů bude vzácnou příležitostí slyšet skladby ANTHRAX z Bushovy éry živě a v plné síle – něco, po čem fanoušci této éry dlouho toužili.

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
05.12. PROTHEUS
05.12. COLDRAIN
05.12. ANNISOKAY
05.12. CASKETS, THE WORD ALIVE
07.12. ALL SHALL PERISH
08.12. ABSU, ANCIENT, TRIVAX
09.12. POSSESSED, TERRORIZER, MASSACRE, NIGHTFALL, ATER
09.12. ADEPT, THOUSAND BELOW, OCEAN SLEEPER
11.12. SINISTER, PESSIMIST, GRACELESS
11.12. KRUCIPÜSK
A co FAKKER!?
logo