Nový Spark
venku od 2. října
John Lydon ze SEX PISTOLS jde do Eurovize!

John Lydon ze SEX PISTOLS jde do Eurovize!

Nezkrotný John Lydon, který se do dějin populární hudby zapsal předně jako frontman SEX PISTOLS, přichystal další psí kus. Zapojí se do hudební soutěže Eurovize! Muzikant, který brzy oslaví 67 let, do 67. ročníku sledovaného klání přihlásil pod značkou PUBLIC IMAGE LTD. skladbu „Hawaii“, která stylově překvapí jen o něco méně než samotné spojení Lydonova jména s Eurovizí.

Rodák z Londýna se pokusí uspět v irském národním kole, které proběhne 3. února. Jeho rodiče byli irští emigranti a on sám, byť už léta žije ve Spojených státech, vlastní irský pas.

Dá se čekat, že pro něj půjde o vysoce osobní záležitost. Vyklidněná písnička je totiž, jak říká, „milostným dopisem“ jeho manželce Noře, která se už nějakou dobu potýká s Alzheimerovou chorobou a Lydon o ni oddaně pečuje. „Obecně je však věnována každému, kdo prochází těžkým obdobím s člověkem, na němž mu nejvíc záleží. Zároveň je to zpráva o naději, že láska nakonec převáží nade vším,“ říká k počinu Lydon.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace