Nový Spark
venku od 3. června
Johnny Depp do Prahy s HOLLYWOD VAMPIRES nepřijede, nahradí jej Tomáš Klus

Johnny Depp do Prahy s HOLLYWOD VAMPIRES nepřijede, nahradí jej Tomáš Klus

Jako blesk z čistého nebe přišla dnes dálnopisem do redakce zpráva, že slavný herec a kytarista Johnny Depp nepřijede na pražský koncert HOLLYWOOD VAMPIRES 13. 6. Jako náhrada za něj byl oznámen třinecký písničkář Tomáš Klus.

Depp se pro společenský server TMZ vyjádřil, že se bohužel musí zúčastnit natáčení šestého dílu Pirátů z Karibiku, ke kterému je kontraktuálně zavázán. „Od světa hudby se však nevzdálím, ba naopak. Jako jeden z poradců bude u produkce působit Rolf Kasparek ze kultovní metalové kapely RUNNING WILD,“ řekl Depp.

Šestý díl se totiž kvůli sníženému rozpočtu neustále se prodlužující série z pirátského prostředí, bude natáčet na severoněmecké Rujáně a ponese podtitul „Under Jolly Roger“, přesně podle průlomového alba pirátů z Hamburku.Velkým překvapením je angažmá českého hráče na kytaru Tomáše Kluse. Stránka třineckého barda na anglické wikipedii hovoří, že kromě folku a popu hraje i rock, a to je prý částečně důvodem jeho nasazení po boku slavných hudebníků v HOLLYWOOD VAMPIRES. Rovněž fakt, že vydavatel jeho prvního alba „Cesta do záhu(d)by“ byl hudební moloch Sony BMG přispěla k tomu, aby si jej Joe Perry a Alice Cooper přizvali do svých řad.

„Prima písničky pro fajn lidičky si rád zahraju s kýmkoli na světě, třeba i s cizinci,“ vyjádřil se Klus s tím, že celý koncert bude naživo streamovat na svém Facebookovém profilu. Jako hlavní mediální partner akce je nyní Rádio Blaník.

Jak asi budou písničky páně Coopera, Perryho a Deppa znít s Tomášem?

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
22.08. BORN OF OSIRIS
07.09. HEILUNG, ZEAL & ARDOR
08.09. OVERKILL
09.09. VAMPIRES EVERYWHERE!, PSYCHO VILLAGE
09.09. OVERKILL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace