Nový Spark
venku od 2. května
HOLLYWOOD VAMPIRES – Upírskou historii dokumentuje nový film

HOLLYWOOD VAMPIRES – Upírskou historii dokumentuje nový film

HOLLYWOOD VAMPIRES přidávají své existenci další rozměr. K dosavadním dvěma studiovým nahrávkám a živáku přidají dokumentární film. Alice Cooper, Johnny Depp a Joe Perry v něm přiblíží nejen pozadí svého zrodu, ale představí i hvězdnou společnost, dle které si dali jméno.

Jako Hollywood Vampires se v sedmdesátých letech označovala skupina alkoholových kumpánů Alice Coopera, mezi kterými figurovali například i členové THE BEATLES, bubeník THE WHO Keith Moon nebo písničkář Harry Nilsson. Jejich útočištěm byl zejména proslulý hollywoodský podnik Rainbow Bar and Grill. O mnoho let později, v roce 2015, pak Alice Cooper stejně pojmenoval už čistě hudební all-star, v němž se kromě Deppa a Perryho sešel s kytaristou Tommym Henriksenem.

HOLLYWOOD VAMPIRES na Sparkshopu

Dokument o HOLLYWOOD VAMPIRES dostal název Unleashed Spirits – The Rise of The Hollywood Vampires sice ještě nemá přesné datum vydání, soudě dle zveřejněného traileru se ho ale dočkáme „už brzy“.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace