Nový Spark
venku od 3. června
HOLLYWOOD VAMPIRES – Upírskou historii dokumentuje nový film

HOLLYWOOD VAMPIRES – Upírskou historii dokumentuje nový film

HOLLYWOOD VAMPIRES přidávají své existenci další rozměr. K dosavadním dvěma studiovým nahrávkám a živáku přidají dokumentární film. Alice Cooper, Johnny Depp a Joe Perry v něm přiblíží nejen pozadí svého zrodu, ale představí i hvězdnou společnost, dle které si dali jméno.

Jako Hollywood Vampires se v sedmdesátých letech označovala skupina alkoholových kumpánů Alice Coopera, mezi kterými figurovali například i členové THE BEATLES, bubeník THE WHO Keith Moon nebo písničkář Harry Nilsson. Jejich útočištěm byl zejména proslulý hollywoodský podnik Rainbow Bar and Grill. O mnoho let později, v roce 2015, pak Alice Cooper stejně pojmenoval už čistě hudební all-star, v němž se kromě Deppa a Perryho sešel s kytaristou Tommym Henriksenem.

HOLLYWOOD VAMPIRES na Sparkshopu

Dokument o HOLLYWOOD VAMPIRES dostal název Unleashed Spirits – The Rise of The Hollywood Vampires sice ještě nemá přesné datum vydání, soudě dle zveřejněného traileru se ho ale dočkáme „už brzy“.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace