Nový Spark
venku od 1. srpna
JUDAS PRIEST oslavují 50 let existence masivním box setem

JUDAS PRIEST oslavují 50 let existence masivním box setem

Milujete JUDAS PRIEST? Pak vám nesmí uniknout ultimátní sbírka shrnující přes 50 let existence kapely do jednoho box setu.

Mrkněte na CD, LP s merch JUDAS PRIEST na Sparkshopu!

Sbírka „Reflections“ složená z dvaačtyřiceti CD obsahuje všechna studiová i živá alba (od „Rocka Rolla“ z roku 1974 po poslední tři roky staré „Firepower“) JUDAS PRIEST včetně třinácti dosud nevydaných disků, tří živě neslyšených skladeb a pěti neznámých nahrávek.

Kromě hudby obsahuje sbírka i fotky nafocené profesionálním fotografem takových hvězd jako LED ZEPPELIN, AC/DC, BLACK SABBATH, IRON MAIDEN, KISS a mnoha mnoha dalších legend světa rocku i metalu - Rossem Halfinem. Fotky samozřejmě nesou podpisy všech aktuálních členů JUDAS PRIEST. Ve sbírce nesmí chybět ani ikonická žiletka z desky „British Steel“ a repliky plakátů i vstupenek na všechna předchozí turné.

„Pokud ve fyzické podobě existuje něco, co vystihuje celou naši kariéru a podstatu na scéně, tak je to právě tato sbírka. Hlásá a skutečně reprezentuje naši tvorbu za více než 50 let. Tento výběr na 42 CD říká všechno - je to velká součást historie heavy metalu a my věříme, že metal bude žít navždy,“ dodává kytarista Glenn Tipton.

Tuhle parádu seženete se vším všudy za 480 dolarů, čili něco přes 10 300 Kč. Box set vyjde již 15. října.

Chystaný box JUDAS PRISEST budeme prodávat i v našem Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace