Nový Spark
venku od 1. června
JUDAS PRIEST slaví 50 let kariéry! Spark uvádí JUDAS PRIEST speciál

JUDAS PRIEST slaví 50 let kariéry! Spark uvádí JUDAS PRIEST speciál

JUDAS PRIEST oslavili neskutečných 50 let kariéry a jsou stále plni metalové energie! Jako poctu heavymetalové legendě vydáváme speciální vydání Sparku věnované pouze jim. Předobjednávky jsou zahájeny!

JUDAS PRIEST speciál, merch a nosiče si předobjednej ZDE!JUDAS PRIEST speciál přináší více než 80 stran, na kterých se odehrává příběh kapely, která navždy ovlivnila metalovou hudbu. Speciál obsahuje exkluzivní rozhovory a přináší recenze kompletní diskografie JUDAS PRIEST. Uvnitř časopisu nechybí exkluzivní fotografie, které dosud nespatřilo oko tuzemského fanouška, jehož čeká fůra dalšího explozivního materiálu. Speciál vychází ve dvou verzích se dvěma sběratelskými obálkami. A pozor, každé vydání obsahuje dva odlišné A2 plakáty.
Definitivní průvodce kariérou JUDAS PRIEST!

POZOR! JEDNÁ SE O LIMITOVANOU EDICI!
Na stáncích k dostání od 7. července. Slovenským čtenářům doporučujeme včasný nákup přes Sparkshop, oproti stánkovému prodeji ušetří téměř 1 EUR a nemusí chodit do trafiky.

JUDAS PRIEST uvidíme v létě na Masters of Rock!

Mediálním radiopartnerem je Rock Rádio .
Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace