Nový Spark
venku od 1. prosince
K.K. Downing (ex-JUDAS PRIEST) odtajnil detaily chystaného alba

K.K. Downing (ex-JUDAS PRIEST) odtajnil detaily chystaného alba

Nové seskupení KK's PRIEST kolem bývalého kytaristy JUDAS PRIEST K.K. Downinga po dlouhém napínání konečně zveřejnilo podrobnosti kolem chystaného debutového alba. Nahrávka dostane název „Sermons Of The Sinner“ a vyjde 20. srpna.

Předobjednejte si album na Sparkshopu!

Sestava KK's PRIEST zahrnuje kromě Downinga ještě dalšího pohrobka JUDAS PRIEST Tima „Rippera“ Owense (zpěv). Slavnou dvojku doplňuje kytarista A.J. Mills (HOSTILE), basák Tony Newton (VOODOO SIX) a bubeník bubeník Sean Elg (DEATHRIDERS, CAGE). Původní bubeník Les Binks, jenž je taktéž znám z JUDAS PRIEST, bohužel utrpěl zranění zápěstí, ale měl by se objevit alespoň jako host, až kapela vyjede na turné.


Album „Sermons of the Sinner“ nabídne deset nových skladeb a podle tvůrců půjde o rezolutní důkaz, že heavymetalová jízda K.K. Downinga po delší přestávce zdaleka neskončila. „Jsem hrdý na to, kdo jsem, a že dělám to, co dělám. Je to téměř 10 let, ale jsem zpět, abych zase naplno dělal hudbu,“ prohlásil Downing. První ukázkou z alba je kus „Hellfire Thunderbolt“.

Album vyjde v několika formátech: na CD, exkluzivním podepsaném vinylu, klasickém černém vinylu i v digitální podobě.

Tracklist:

1 Incarnation
2 Hellfire Thunderbolt
3 Sermons Of The Sinner
4 Sacerdote Y Diablo
5 Raise Your Fists
6 Brothers Of The Road
7 Metal Through And Through
8 Wild And Free
9 Hail For The Priest
10 Return Of The Sentinel

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace