Nový Spark
venku od 3. června
K.K. Downing víří emoce v JUDAS PRIEST speciálu

K.K. Downing víří emoce v JUDAS PRIEST speciálu

Definitivní průvodce kariérou jedné z největších heavymetalových kapel historie oficiálně vychází začátkem července. Už nyní si ovšem můžete zajistit svůj výtisk a získat ho dříve, než bude na stáncích.

Předobjednat si JUDAS PRIEST speciál NYNÍ!

Ačkoliv ikonický kytarista již více než deset let není členem kapely, jeho umělecký duch v JUDAS PRIEST setrvává skrze skladby, kterým pomohl vdechnout jejich unikátní a neocenitelný nádech. Svou roli vidí K.K. Downing jasně. „Myslím, že bychom se mohli dlouho dohadovat, kdo se kde viděl, ale podle mě jsem byl skutečně druhým nejdůležitějším mužem v JUDAS PRIEST. Mohlo by se zdát, že jím byl spíš Glenn, protože se rád vídával na screenech nad stagí při svých sólech, stejně jako Rob coby frontman. Ale jak jsem říkal, JUDAS byli hlavně o poctivé práci a já jsem nikdy nic neošidil. Ani při živém hraní, ani ve skladatelském procesu,“ prohlásil rozhodně K.K. Více v jeho otevřeném rozhovoru.

JUDAS PRIEST speciál objednávejte na našem Sparkshopu v černě řízné verzi Judas, nebo žlutočervené variantě Priest. Každá obálka má svoje dva unikátní plakáty! Speciál vychází na stánky 7. července, avšak předobjednávky budeme rozesílat ještě před tímto datem.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace