Nový Spark
venku od 2. dubna
KABÁT pod stromeček jedině na vinylu

KABÁT pod stromeček jedině na vinylu

Speciál pro ty nejvěrnější z věrných - KABÁT - SPARK VINYL COLLECTION. To je sada vinylů všech 12 studiových alb české legendy. K tomu jako bonus pět plakátů a časopis Spark. Ať už se rozhodnete udělat radost sobě nebo někomu blízkému, tahle kolekce je skvělý vánoční dárek i připomínka toho, že nesmrtelní rockeři jsou tu s námi už 35 let.

KABÁT SPARK VINYL COLLECTION NA SPARKSHOPU

Příští rok nás také čeká „Po čertech velký turné 2024“, oslava tohoto výročí. A bude to opravdu velký. KABÁT vyrazí na 21 koncertů – šestnáct v Česku, pět na Slovensku. Scéna by měla být otevřená do všech stran, tak aby měli všichni stejný zážitek. A bude o co stát, nejen z hudebního hlediska.

Kapela se totiž stále snaží posouvat technické vymoženosti, takže kromě různých pyroefektů se objeví i hydraulické a motorizované prvky, jak ve vertikální, tak v horizontální rovině, které dokážou rozhýbat a proměnit celou scénu.

Celé to začne dvěma festivaly – nejdříve na slovenském Topfestu, o týden později je čeká Vysočinafest. Pak už kapelu čekají klasické koncerty, první 28. září v Chomutově, poslední dva v pražské O2 Areně 8. a 9. listopadu.

SPARK VINYL COLLECTION OBSAHUJE :
12x VINYL
SPARK 1/2001
1x A2 PLAKÁT – Má jí motorovou
1x A2 PLAKÁT – Země plná trpaslíků
1x A2 PLAKÁT – El Presidento
1x A2 PLAKÁT – Banditi Di Praga / Corrida
1x A2 PLAKÁT – Do pekla do nebe

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
18.04. SLASH MYLES KENNEDY AND THE CONSPIRATORS, MAMMOTH WVH
18.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
19.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
20.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace