Nový Spark
venku od 2. dubna
KABÁT se vrací na Topfest, už podvacáté

KABÁT se vrací na Topfest, už podvacáté

Můžete si být jisti, že každý rok budou Vánoce i Velikonoce a každoročně zahraje na Topfestu KABÁT. Nejinak tomu bude i v roce 2024.

Speciální Spark LP kolekci seženete pouze ZDE

„Věci se mění, mění se počasí, mění se vlády, ceny, ale jedno se nemění – že Kabát hraje na Topfestu,“ potvrzuje zpěvák Josef Vojtek. Ten se svojí kapelou vystoupí na akci 28. června 2024. Tenhle festival bude jediným slovenským, kde formace oslaví své 35. narozeniny plnohodnotným, takřka dvouhodinovým setem. Navíc skupina vystoupí na Topfestu přesně podvacáté. „Dlouhodobě řešíme problém, že se s KABÁTEM nemůžeme vrátit koncertně do Žiliny, kde jsme v minulosti hrávali. Bohužel tam aktuálně není hala, kam bychom se s velikostí produkce, kterou vozíme s sebou, vešli. Tak jsme s vděčností přijali nabídku vystoupit na Topfestu 2024, který se koná v Žilině, kde jsme shodou okolností předvedli podobný kousek už v roce 2015. Přivezeme v podstatě stejnou show, jakou uvidí fanoušci v rámci našeho podzimního halového turné. Je sice hodně náročné vyprodukovat a vizuálně upravit halový koncert, koncipovaný jako 360° do podmínek klasických 180° a ještě pod širým nebem s mobilní střechou, ale nakonec jsme to technicky vyřešili. Může nás samozřejmě ovlivnit počasí, ale doufáme, že se tak nestane. Rozhodně se nejedná o běžné festivalové vystoupení,“ říká manažer Radek Havlíček.

Topfest 2024 se bude poprvé konat na letišti v Žilině, které poskytne plnohodnotný servis pro vystupující i pro návštěvníky. Německé legendy SCORPIONS zde zahrají ve čtvrtek a tepličtí rockeři na ně navážou o den později. Vstupenky jsou k mání zde .

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
17.04. LORD OF THE LOST
18.04. SLASH MYLES KENNEDY AND THE CONSPIRATORS, MAMMOTH WVH
18.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
19.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
20.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace