Nový Spark
venku od 1. června
Kabinet MÚZ obsadí v pátek KOLLAPS a V0NT

Kabinet MÚZ obsadí v pátek KOLLAPS a V0NT

A co vypukne? Prostory mezi tichými výkřiky světel se plní bolestným úpěním (ná)strojů. Noisové plochy plní místnost a z vibrující podlahy vyrůstají znepokojivé obrazy úzkostí a temnot.

Australští KOLLAPS se svým nevybíravým přístupem k industriální hudbě dostanou pod kůži každému, kdo se cíleně či nechtě dostane do dosahu sonického kolosu, který se jedovatě line z pod jejich rukou. Špunty do uší vás neochrání před realitou, zoufale se prodírající útrobami všechno i ničeho. Špunty do uší neucpávají otvory, kterými se vám do hlavy dostane exploze těžko identifikovatelného hluku KOLLAPS.


V0NT charakterizují hardcore punkové kořeny, techno blackmetalové bubáctví a post EBM chladnost. Chaotický hluk linoucí se z reproduktorů jako kyselina rozežírá vše, co mu přijde do cesty. Všechno, co si Jaroslav Foglar vykonstruoval se bortí v základech, když se ozve démonizovaná druhá strana příběhu. Temné uličky a rozbitá okna mluví nepřeslechnutelným hlasem o všem, do čeho se jim stihl nabourat manipulativní narativ, který svět rozděluje na "dobro" a "zlo." Léta po vydání poslední knihy bagatelizující fungování zastřenějších koutů se Stínadla konečně doopravdy bouří. Konec vyprázdněným řečem o cti a správnosti! Jen pár dní nás bude dělit od nové desky.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace