Nový Spark
venku od 1. prosince
Kabinet MÚZ obsadí v pátek KOLLAPS a V0NT

Kabinet MÚZ obsadí v pátek KOLLAPS a V0NT

A co vypukne? Prostory mezi tichými výkřiky světel se plní bolestným úpěním (ná)strojů. Noisové plochy plní místnost a z vibrující podlahy vyrůstají znepokojivé obrazy úzkostí a temnot.

Australští KOLLAPS se svým nevybíravým přístupem k industriální hudbě dostanou pod kůži každému, kdo se cíleně či nechtě dostane do dosahu sonického kolosu, který se jedovatě line z pod jejich rukou. Špunty do uší vás neochrání před realitou, zoufale se prodírající útrobami všechno i ničeho. Špunty do uší neucpávají otvory, kterými se vám do hlavy dostane exploze těžko identifikovatelného hluku KOLLAPS.


V0NT charakterizují hardcore punkové kořeny, techno blackmetalové bubáctví a post EBM chladnost. Chaotický hluk linoucí se z reproduktorů jako kyselina rozežírá vše, co mu přijde do cesty. Všechno, co si Jaroslav Foglar vykonstruoval se bortí v základech, když se ozve démonizovaná druhá strana příběhu. Temné uličky a rozbitá okna mluví nepřeslechnutelným hlasem o všem, do čeho se jim stihl nabourat manipulativní narativ, který svět rozděluje na "dobro" a "zlo." Léta po vydání poslední knihy bagatelizující fungování zastřenějších koutů se Stínadla konečně doopravdy bouří. Konec vyprázdněným řečem o cti a správnosti! Jen pár dní nás bude dělit od nové desky.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace