Nový Spark
venku od 3. dubna
Kamioňáci poslouchající tvrdou hudbu mají nejvíc sexu

Kamioňáci poslouchající tvrdou hudbu mají nejvíc sexu

Kamioňáci, kteří poslouchají rockovou muziku, si užívají víc sexu než ti, kteří mají v oblibě jiné žánry. Alespoň ti američtí, jak ukázal průzkum magazínu American Trucks, do kterého se zapojila tisícovka šoférů. Ten se samozřejmě netýkal jen jejich intimního života a nespoléhal jen na odpovědi jednotlivých řidičů.

Z analýzy hitparády Billboard, respektive skladeb, které se v ní od roku 2000 umístily v první stovce nejposlouchanějších, vyplynulo, že country je žánr, jehož interpreti se kamioňácké tematice věnují vůbec nejvíc. Zároveň však vyvrátila mýtus, že američtí truckeři by měli country nejvíc v oblibě. Většina jich totiž preferuje klasický rock, za kterým se v žebříčku oblíbenosti objevila kategorie „alternativa“, dále pak blues, hip-hop, jazz a klasická hudba. Metal naopak mají řidiči kamionů v oblibě nejméně. Řidiči – countrysti zároveň patří k těm, kteří nejčastěji páchají dopravní přestupky, konkrétně jezdí na červenou, či nedbají na používání blinkrů.

40 % kamioňáků také uvedlo, že ve svém voze alespoň někdy měli sex. Z těchto 40 % jich pak 40 % uvedlo, že jejich nejoblíbenějším žánrem je právě rock, případně blues a metal.

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace