Nový Spark
venku od 1. června
Kampaň za destrukci hudby: NAPALM DEATH se vrací

Kampaň za destrukci hudby: NAPALM DEATH se vrací

NAPALM DEATH teď nějakou dobu nekoncertovali. O to víc těší, že je za dveřmi další pokračování odloženého turné Campaing for Musical Destruction, se kterým svět brázdí již přes 30 let a které v Praze poprvé způsobilo poprask v červnu 1992. Snad nejznámější, ale také nejslavnější a nejúspěšnější evropské extrémní tour se opět vrací!

Toto turné je vždy zárukou zajímavé a pestré směsice, kdy line-up nestaví jen na velkých jménech, ale otevírá dveře i těm neprovařeným z extrémního undergroundu nehledě na hudební styly. U této příležitosti vás NAPALM DEATH opět zvou na zajímavé setkání stylů a forem, které udržuje původní jádro extrémní muziky při životě.

Hostit samozřejmě opět budou Barney, Shane, Danny a Jon. Představitelé jedné z nejdéle sloužících a extrémní muziku zároveň stále inovujících těles za sebou s vydáním poslední desky „Throes of Joy in The Jaws of Defeatism“ opět nechali celý peloton nejen mladých, ale i letitých souputníků. Jakákoli žánrová zařazení jsou mimo, tohle jsou zas Ti NAPALM DEATH, kteří se ani po 40 letech aktivního hraní nezastavili ve vývoji.

Součástí tour je hrubá fastcore síla v podobě extrémních punk-hardcoristů DROPDEAD, kteří před dvěma lety po více než dvou dekádách zas vydali dlouhohrající desku jakožto předkrm k dosažení 30. výročí. Od svého vzniku roku 1991 v rámci stovek koncertů tahle parta procestovala celý svět, stále jde kupředu se svěží energií a neustále sklízí uznání undergroundové komunity.

Třetími na soupisce jsou thrashoví skejťáci SIBERIAN MEAT GRINDER z Moskvy, kteří hrají nakopnutý metalový crossover, ale zároveň jsou výrazně ovlivněni punk/hardcorem, který hráli ve svých začátcích, ale zároveň do něj přimíchávají různé žánry od black metalu přes rap až po stoner rock. Na rozjezd určitě potěší ESCUELA GRIND!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace