Nový Spark
venku od 1. června
Kanadští COUNTERPARTS přivezou ve středu 19. dubna do Rock Café svou našlapanou show

Kanadští COUNTERPARTS přivezou ve středu 19. dubna do Rock Café svou našlapanou show

Hardcoroví COUNTERPARTS se vracejí na evropská pódia, aby představili svou poslední, v pořadí sedmou desku „A Eulogy for Those Still Here“.

Doménou kapely jsou silné texty a drsné vokály frontmana Murphyho, které na několika místech nového alba tentokrát doplňují i sborové chorály. V pražském Rock Café vystoupí takhle kanadská partička v rámci série Rock for People Concerts ve středu 19. dubna. Stejně jako na celém turné, i v Praze je podpoří speciální hosté z USA KUBLAI KHAN TX a DYING WISH nebo švýcarští PALEFACE SWISS.

Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut ZDE

COUNTERPARTS, které tvoří zpěvák Brendan Murphy, kytaristé Alex Re a Jesse Doreen, baskytarista Tyler Williams a bubeník Kyle Brownlee, pocházejí z kanadského Hamiltonu. Z undergroundu se díky textům nabitým emocemi a energickým koncertům dostali na světová turné a vybudovali si početnou fanouškovskou základnu. Tvorbu kapely charakterizuje kombinace melodického hardcoru s metalovými prvky a hlavně upřímné texty. Za šestnáct let existence mají na kontě sedm studiových alb. Poslední řadovka „A Eulogy for Those Still Here“ z loňského roku, která vyšla u Pure Noise Records, je zatím nejniternější zpovědí zpěváka Murphyho.

„Když si všimnu, že je něco špatně, nebo že se něco děje, nemůžu jen čekat, až se to stane. U velké části téhle desky truchlím nad ztrátou někoho, kdo ještě žije, nebo se loučím s něčím, co ještě neodešlo,“ popisuje.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace