Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kerry King: „SLAYER to zabalili příliš brzy“

Kerry King: „SLAYER to zabalili příliš brzy“

Kytarista SLAYER Kerry King se při příležitosti narozeninového vzkazu pro čerstvé třicátníky MACHINE HEAD vrátil k ukončení činnosti své domovské kapely před dvěma lety. Rozvířil tím řadu spekulací.

Parádní reedice starých alb a další luxusní merch pořídíte v našem Sparkshopu

„Rád bych pogratuloval svým přátelům z MACHINE HEAD. 30 let na scéně je docela úspěch, jelikož příliš kapel tak dlouho nevydrží. My jsme toho dosáhli, ale pak jsme to předčasně zabalili. Kurva. Sere mě to. Sere mě, že nemůžu hrát,“ prohlásil sedmapadesátiletý Kerry.

King dále prohlásil, že MACHINE HEAD byli jedinou kapelou, kterou si osobně vyžádal jako hosta na koncertě SLAYER. Obě skupiny sdílely pódium poprvé v roce 1994, když MACHINE HEAD vydali své debutové album „Burn My Eyes“.

Závěrečnou show odehráli SLAYER v rámci rozlučkového turné v listopadu 2019 v Los Angeles. O den později Kerryho manželka Ayesha King řekla, že „není sebemenší šance“, že by se ikony thrash metalu znovu spojily a znovu koncertovaly. Možnost, že její manžel s basákem a zpěvákem Tomem Arayou znovu sdíleli pódium pod hlavičkou SLAYER, znovu zcela vyloučila vloni v létě.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
26.11. VIO-LENCE, XENTRIX, WHIPLASH, ARTILLERY
26.11. SONATA ARCTICA, ELEINE
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace