Nový Spark
venku od 3. června
Kerry King: „SLAYER to zabalili příliš brzy“

Kerry King: „SLAYER to zabalili příliš brzy“

Kytarista SLAYER Kerry King se při příležitosti narozeninového vzkazu pro čerstvé třicátníky MACHINE HEAD vrátil k ukončení činnosti své domovské kapely před dvěma lety. Rozvířil tím řadu spekulací.

Parádní reedice starých alb a další luxusní merch pořídíte v našem Sparkshopu

„Rád bych pogratuloval svým přátelům z MACHINE HEAD. 30 let na scéně je docela úspěch, jelikož příliš kapel tak dlouho nevydrží. My jsme toho dosáhli, ale pak jsme to předčasně zabalili. Kurva. Sere mě to. Sere mě, že nemůžu hrát,“ prohlásil sedmapadesátiletý Kerry.

King dále prohlásil, že MACHINE HEAD byli jedinou kapelou, kterou si osobně vyžádal jako hosta na koncertě SLAYER. Obě skupiny sdílely pódium poprvé v roce 1994, když MACHINE HEAD vydali své debutové album „Burn My Eyes“.

Závěrečnou show odehráli SLAYER v rámci rozlučkového turné v listopadu 2019 v Los Angeles. O den později Kerryho manželka Ayesha King řekla, že „není sebemenší šance“, že by se ikony thrash metalu znovu spojily a znovu koncertovaly. Možnost, že její manžel s basákem a zpěvákem Tomem Arayou znovu sdíleli pódium pod hlavičkou SLAYER, znovu zcela vyloučila vloni v létě.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace