Nový Spark
venku od 2. dubna
Kerry King představuje novou muziku i novou sestavu – zpívá v ní frontman DEATH ANGEL

Kerry King představuje novou muziku i novou sestavu – zpívá v ní frontman DEATH ANGEL

Je to tu. Jedna z nejočekávanějších novinek roku 2024. Kerry King, kytarista SLAYER, odhaluje po konci domovské kapely sestavu svého nového projektu nesoucího jednoduše jeho jméno. A rovnou i s čerstvou muzikou!

Už od chvíle, kdy King oznámil, že do metalového důchodu se rozhodně nechystá a hodlá s novou kapelou navázat na odkaz SLAYER, bylo jasné, že jako bubeník ho bude doprovázet Paul Bostaph. Ten byl součástí i poslední inkarnace SLAYER, jelikož jak King konstatoval v rozhovoru pro magazín Rolling Stone, Dave Lombardo je pro něho „mrtvý muž“.

Tolik nepřekvapí ani zapojení kytaristy Phila Demmela (ex-MACHINE HEAD, VIO-LENCE), který ve SLAYER už v minulosti zaskakoval. S baskytarou v nové kapele Kerryho Kinga uvidíme Kylea Sanderse známého z HELLYEAH, a na tom pro mnohé jistě nejdůležitějším postu, za mikrofonem, zkušeného Marka Oseguedu DEATH ANGEL!

„Mark byl do projektu zapojený už docela zkraje. Jen to nebylo definitivní, chtěl jsem vidět, jak se věci vyvinou. Protože kdyby mi zavolal Rob Halford, že chce zpívat v mé kapele, beru ho hned,“ říká v mírné nadsázce k pro mnohé jistě nečekané volbě zpěváka Kerry King. V úvahu prý každopádně připadalo i angažování Phila Anselma, kterého prosazoval hlavně Kerryho management. Vychladl až poté, co PANTERA ohlásila svůj reunion. „Marka jsem kdysi viděl zpívat věci od MINOR THREAT, ale i jeho vystoupení s THE WEDDING BANDEM, s klukama z METALLIKY. Bylo to jiné než to, co dělá s DEATH ANGEL a zněl skvěle. Je nesmírně všestranný a udělal, co mohl, aby zněl jinak než v DEATH ANGEL. Až ho uslyšíte, uznáte, že je pro tuhle kapelu tím pravým.“

Debutové album KERRY KING se bude jmenovat „From Hell I Rise“, vyjde 17. května a jako první je z něj k poslechu skladba „Idle Hands“.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace