Nový Spark
venku od 2. října
Kerry King ze SLAYER koupil barák za sto mega

Kerry King ze SLAYER koupil barák za sto mega

Thrashmetalová legenda ukončila oficiálně koncertní činnost a její bývalí členové se zabavují po svém. Sekernický sypač Kerry si kupříkladu vyhlédl novou haciendu ve Vegas.


Dům s pěti ložnicemi a šesti koupelnami v ceně necelých čtyř milionů dolarů stojí v městečku Enterprise, jež je součástí Las Vegas Valley. Informaci o jeho koupi Kingem přinesl deník Las Vegas Review-Journal.

SLAYER odehráli poslední show loni na podzim. Proslýchalo se, že během letošního léta přesto vystoupí na vybraných festivalech. Vzhledem ke zrušení všech velkých prázdninových akcí se ovšem rozuzlení zatím nedočkáme.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace