Nový Spark
venku od 1. června
SLAYER oznámili další americkou show: „Spálíme vše na padrť jako kdysi!“

SLAYER oznámili další americkou show: „Spálíme vše na padrť jako kdysi!“

Thrashmetalové legendy SLAYER přidaly do výčtu svých letošních koncertů další show. Bude se jednat o jediné vystoupení kapely na východním pobřeží USA v roce 2025 a uskuteční se na stadionu v pensylvánském Hershey.

SLAYER na Sparkshopu

I když oficiálně v muzikantském důchodu, SLAYER sem tam oznámí speciální koncert. Pro letošek jich mají prozatím naplánováno šest nejen v USA, ale i v Kanadě a Velké Británii. Nyní ohlásili další velkou show společně s kapelami KNOCKED LOOSE, SUICIDAL TENDENCIES, POWER TRIP, CAVALERA a EXODUS, která se uskuteční 20. září na stadionu v Hershey, kam se vejde až 30 000 diváků. Koncert bude moderovat wrestlingová superstar Damian Priest, známý metalista a dlouholetý fanoušek SLAYER.

„Minulý rok jsme se SLAYER odehráli jen dvě vystoupení a tyhle show na mě zapůsobily stejně jako koncerty ‚Big Four‘. Když jsme hráli loni v Chicagu své první vystoupení, myslel jsem si, že to bude skvělé hlavně pro fanoušky; možná se najdou tací, kteří nás nikdy předtím neviděli hrát, ale reakce byla naprosto ohromující. Fanoušci na nás reagovali jako na nejlepší kapelu v celém vesmíru. Bylo to úžasné. V Hershey odehrajeme klasickou show SLAYER, budeme mít všechny naše ohnivé efekty a spálíme vše na padrť stejně jako kdysi,“ vyjádřil se kytarista Kerry King.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo