Nový Spark
venku od 1. prosince
Kid Bookie a Corey Taylor oživují ducha nu metalu a starých SLIPKNOT

Kid Bookie a Corey Taylor oživují ducha nu metalu a starých SLIPKNOT

„Jestli někdo tvrdí, že nu metal je mrtvej, tak v tom případě je s touhle mrtvolou fakt něco v nepořádku,“ uzavírá v aktuálním Sparku Michal Jakubík svou pochvalnou recenzi nového alba PAPA ROACH „Ego Trip“. A skutečně, mnohé další indikátory naznačují, že nu metal by bylo předčasné pohřbívat.

V poslední době o sobě dává čím dál hlasitěji vědět jistý Tyronne Buddy-Lee Ike Hill aka Kid Bookie, týpek libující si v hip hopu a ostrém metalu. Fanoušky druhého žánru na něj pomohl upozornit mimo jiné Corey Taylor ze SLIPKNOT, který s ním nejprve v roce 2019 udělal skladbu „Stuck in My Ways“, aby Kid Bookie tuto ochotu Taylorovi následně oplatil na jeho sólovém albu „CMFT“ (2020).

Corey Taylor na Sparkshopu

A oba si zjevně umělecky vyhovují, protože Taylor se aktuálně objevuje v Kid Bookieho čerstvém singlu „Game“, numetalovém granátu poháněném nasraností raných SLIPKNOT. Mimochodem, produkoval ho kytarista GOOD CHARLOTTE Billy Martin, s nímž Kid Bookie rovněž nespolupracuje poprvé.

„Kultura tvrdé hudby se vyvíjí a být součástí této evoluce spolu s těmi, kteří nás učili, jak se rozvíjet, je přesně to, co teď potřebujeme. Nepřístojně hlasitou a násilnou muziku reflektující naše aktuální nálady, kdy ne všechno je vždy hezké a občas je zkrátka potřeba to vyjádřit zvukem,“ vzkazuje sledovaný talent.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace