Nový Spark
venku od 1. června
Kid Bookie a Corey Taylor oživují ducha nu metalu a starých SLIPKNOT

Kid Bookie a Corey Taylor oživují ducha nu metalu a starých SLIPKNOT

„Jestli někdo tvrdí, že nu metal je mrtvej, tak v tom případě je s touhle mrtvolou fakt něco v nepořádku,“ uzavírá v aktuálním Sparku Michal Jakubík svou pochvalnou recenzi nového alba PAPA ROACH „Ego Trip“. A skutečně, mnohé další indikátory naznačují, že nu metal by bylo předčasné pohřbívat.

V poslední době o sobě dává čím dál hlasitěji vědět jistý Tyronne Buddy-Lee Ike Hill aka Kid Bookie, týpek libující si v hip hopu a ostrém metalu. Fanoušky druhého žánru na něj pomohl upozornit mimo jiné Corey Taylor ze SLIPKNOT, který s ním nejprve v roce 2019 udělal skladbu „Stuck in My Ways“, aby Kid Bookie tuto ochotu Taylorovi následně oplatil na jeho sólovém albu „CMFT“ (2020).

Corey Taylor na Sparkshopu

A oba si zjevně umělecky vyhovují, protože Taylor se aktuálně objevuje v Kid Bookieho čerstvém singlu „Game“, numetalovém granátu poháněném nasraností raných SLIPKNOT. Mimochodem, produkoval ho kytarista GOOD CHARLOTTE Billy Martin, s nímž Kid Bookie rovněž nespolupracuje poprvé.

„Kultura tvrdé hudby se vyvíjí a být součástí této evoluce spolu s těmi, kteří nás učili, jak se rozvíjet, je přesně to, co teď potřebujeme. Nepřístojně hlasitou a násilnou muziku reflektující naše aktuální nálady, kdy ne všechno je vždy hezké a občas je zkrátka potřeba to vyjádřit zvukem,“ vzkazuje sledovaný talent.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace