Nový Spark
venku od 2. května
Kid Rock je zase pěkně nasraný!

Kid Rock je zase pěkně nasraný!

Kid Rock je po padesátce zase v náležité ráži! Už loni na podzim pobouřil některé své odpůrce, když se spolu s kanadskými rockery MONSTER TRUCK rozohnil v nové verzi jejich vypalovačky „Don´t Tell Me How To Live“, a v nových třech skladbách cílí ještě konkrétněji.

V hudebně jinak pohodově položené „We the People“ rokuje za právo „bojovat za svou svobodu“ a to i když „spolu ne všichni musíme souhlasit“ a hlásá, že je „čas na lásku a jednotu“. Do toho se explicitně naváží do současného amerického premiéra Joe Bidena, kritizuje koronavirové restrikce a uzávěry i přístup mainstreamových médií a sociálních sítí.

„Ten song je o šílenostech, které se uplynulé roky ve světě dějí, o politice, polarizaci společnosti a sociální spravedlnosti. Média do mě dennodenně šijí jen kvůli tomu, že jsem příznivcem Trumpa. Nevadí mi schytávat rány, ale umím je i oplácet, a to pěkně tvrdě,“ vzkazuje bouřlivák, který, jak dokazují další dva nové kusy, si vedle ostrého rap-rocku stále rád odskočí i k čistokrevnému country.
Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace