Nový Spark
venku od 2. května
KILLSWITCH ENGAGE přichází s výročním vinylem a vlastním pivem

KILLSWITCH ENGAGE přichází s výročním vinylem a vlastním pivem

Jejich druhé album „Alive or Just Breathing“ letos v květnu slaví patnáctileté výročí od svého vydání, KILLSWITCH ENGAGE proto pro fanoušky připravili pamětní vinyl a vlastní pivo „Alive or Just Brewing“.

Deska „Alive or Just Breathing“ vyšla 21. května 2002 u Roadrunner Records. Letos 12. května uvedou KILLSWITCH ENGAGE do prodeje sérii pamětních vinylů, které váží 180 gramů a jsou k dostání v černé barvě. K dostání budou i speciální balíčky kapelního merchandise, které jsou dostupné k objednání zde .

Aby toho nebylo málo, KILLSWITCH ENGAGE spojili síly s pivovarem Cigar City Brewing a připravili pro fanoušky vlastní značku piva, které bude vtipně pojmenované „Alive or Just Brewing“. Druh piva je americká IPA a jeho etikety bude zdobit malba od baskytaristy Mika D´Antonia. Více informací o tomto speciálu hledejte tady .

KILLSWITCH ENGAGE jsou nyní na severoamerickém turné s kapelou ANTHRAX, které nese název „KillThrax“. Jejich prozatím poslední deska „Incarnate“ vyšla loni v březnu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace