Nový Spark
venku od 2. února
KING DIAMOND na evropském turné odehraje další dosud neslyšenou skladbu

KING DIAMOND na evropském turné odehraje další dosud neslyšenou skladbu

Jak to tak vypadá, dlouho očekávaný „The Institute“ nebude jen jedno album, ale rovnou celá trilogie, která bude vyprávět ucelený příběh plný hrůz a děsů. Fanoušci jsou napjatí, jak bude nový materiál krále hororových příběhů znít. Po vydařeném singlu „Spider Lilly“ mohou fanoušci očekávat další, dosud neslyšenou skladbu, kterou KING DIAMOND představí na svém nadcházejícím evropském turné.

KING DIAMOND na Sparkshopu

Skladba se bude jmenovat „Lobotomy“ a fanoušci by ji mohli slyšet někdy kolem června letošního roku. Diamond tuto skladbu plánoval odehrát už během svého turné po Severní Americe, což nakonec zatrhly organizační potíže.

Dlouho očekávaný „The Institute“ ještě nemá pevné datum vydání. Podle kytaristy Andyho LaRocqua by nový materiál měl být úspěšně dokončen někdy na jaře letošního roku. KING DIAMOND v rámci svého evropského turné 8. června navštíví i Českou republiku, kde vystoupí na plzeňském Metalfestu.

Nový Spark
venku od 2. února
Kalendář akcí
10.02. ONSLAUGHT
11.02. THE CALLOUS DAOBOYS, KNIVES
12.02. IGORRR
13.02. MONKEY3
13.02. WSTR
14.02. THE BLUE STONES
16.02. WHITE LIES
17.02. THE LAST DINNER PARTY
18.02. VISIONS OF ATLANTIS, WARKINGS, INDUCTION
18.02. OMNIUM GATHERUM, FALLUJAH, IN MOURNING
A co FAKKER!?
logo