Nový Spark
venku od 1. března
KK’S PRIEST se v novém singlu vrací k příběhu skladby JUDAS PRIEST

KK’S PRIEST se v novém singlu vrací k příběhu skladby JUDAS PRIEST

Hvězdní KK’S PRIEST, kapela bývalého kytaristy JUDAS PRIEST K.K. Downinga, upozorňuje na své nedávno vydané album videoklipem k novému singlu „Sons of the Sentinel“. A opět se jedná o starý dobrý heavy metal, tak jak jsme zvyklí!

Druhá studiová nahrávka kapely „The Sinner Rides Again“ spatřila svět na konci září. Dostupná je na Sparkshopu! Stejně jako předchozí singly, i tato skladba zdůrazňuje skutečnost, že K.K. Downing stále umí napsat klasický heavymetalový riff. Pokud máte rádi éru JUDAS PRIEST kolem desky „Ripper“, budete milovat i nový singl KK’S PRIEST!

Už z názvu písně vyplývá, že je do jisté míry spojena s příběhem, který byl vyprávěn ve skladbě JUDAS PRIEST „The Sentinel“ z alba „Defenders of the Faith“ (1984). Jedná se dokonce o třetí část příběhu, protože KK’S PRIEST stejné téma uchopili i v písni „Return of the Sentinel“ na desce „Sermons of the Sinner“ z roku 2021.

„Po epickém ‚Return Of The Sentinel‘ bylo nevyhnutelné, aby tento příběh pokračoval. Historie těchto intergalaktických žoldáků musí pokračovat, dokud nám v žilách bude kolovat metal,“ řekl k singlu K.K. Downing a nastínil pokračování příběhu. První velký otec a vojevůdce je mrtev, ale existují ještě mocnější síly, které se nyní stávají ochránci vesmíru – jsou to „Sons of the Sentinel“!

KK'S PRIEST jsou jednou z potvrzených kapel festivalu Masters of Rock ve Vizovicích. Na stejném pódiu vystoupí také JUDAS PRIEST.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace