Nový Spark
venku od 1. června
Klávesista Herbrand Larsen opouští řady ENSLAVED

Klávesista Herbrand Larsen opouští řady ENSLAVED

Larsen, který hrál v norských ENSLAVED na klávesy, ale i zpíval čisté vokály, opouští kapelu po třinácti letech. Žádné drama se však nekoná, zbytek kapely se s Larsenem rozchází v dobrém.

„Nebylo to jednoduché rozhodnutí, miluji ENSLAVED a vždycky budu. Žádné drama se nekoná, myslím, že všichni interesovaní chápu, proč se tak stalo. Nemám už ten stoprocentní drajv, který je potřeba na bytí v kapele jako je ENSLAVED. 99 % nestačí, těžko se to vysvětluje, ale je to tak,“ vysvětluje své rozhodnutí Herbrand Larsen.


Nyní se bude věnovat více práci ve svém Conclave & Earshot Studio, které spoluvlastní s kytaristou Ice Dalem. „Těším se, že budu trávit více času ve studiu. Chci se plně zaměřit na nahrávání, produkci a mixování hudby,“ sdělil o svých plánech do budoucna.

„Nic netrvá věčně“, oznámila kapela na svém FB profilu. „Chceme poděkovat Herbrandovi, za těch třináct let, kdy při nás stál a za všechna dobrodružství, které jsme na cestách zažili. Zvedáme na tvou čest číše. Díky, příteli!“

Je škoda, že Larsen bude chybět na klávesách, nicméně nahradit jeho čistý zpěv, bude titánským úkolem. Poslechněte, jak parádně pasuje do hudební mozaiky ENSLAVED.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo