Nový Spark
venku od 1. srpna
Klub Southock v Jablunkově představuje nabitý program

Klub Southock v Jablunkově představuje nabitý program

V Jablunkově to žije pořádným metalem. Klub Rock Café Southock chystá akce, které by žádnému pravému metalistovi neměly uniknout! Na pódiu tam již brzy bude řádit MGŁA, DISTANT, INFECTED RAIN nebo PRO-PAIN.

INFECTED RAIN není mezi metalisty třeba nikterak představovat. Moldavští představitelé moderního metalu v čele s ďábelsky řvoucí Lenou Scissorhands klub Southock rozparádí již 11. srpna. Přijíždějí fanouškům naživo předvést nejnovější album „Ecdysis“ v rámci svého Ecdysis Summer Tour 2022. Předskakovat jim bude česká kapela UP!GREAT s absolutní ženskou energií. Její mix rocku, hardcoru a nu-metalu zcela jistě navnadí české fanoušky na hlavní hvězdy večera. Odkaz na FB událost zde.


Až z dalekého New Yorku přijedou do Jablunkova legendární PRO-PAIN. Jejich energetické vystoupení plné metalu, harcore punku i rapových prvků proběhne 9. září. Před nimi vystoupí ostravští metalcoristé PRIMARY RESISTENCE a další support bude ještě ohlášen! Odkaz na FB událost zde.


Polští blackmetalisté MGŁA přivezou svoji kultivovanou temnotu a vytříbenou show 1. září. Jejich hvězda stále stoupá a jablunkovští návštěvníci se budou moci přesvědčit o světových kvalitách této formace. Onen večer zahájí dvě polské předkapely – IN TWILIGHT’S EMBRACE a ODIUM HUMANI GENERIS. Nenechte si ujít nabušené vystoupení plné polské temnoty! Odkaz na FB událost zde.


Nizozemsko-slovenští DISTANT se přijedou prezentovat svým downtempo deathcorem 23. září. Kapela vydala své debutové album v roce 2019 a od té doby si dělá jméno po evropských festivalech svými brutálními melodiemi. Publikum v Jablunkově jim předehřejí české metalcorové kapely ABBIE FALLS a MOISANI. Odkaz na FB událost zde.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace