Nový Spark
venku od 1. června
Kluboofka world představuje červnovou edici

Kluboofka world představuje červnovou edici

Kluboofka world za vámi přichází po dvou měsících, a přináší vám hudbu z různých koutů Evropy. Červnový pořad bude stylově opět rozmanitý. Startujeme v neděli 20. června ve 20:00.

Soutěžit budou tyto klipy:

Divoká karta Nároďáku Jaroměř
WOE UNTO ME - Angels To Die (Bělorusko)


RENEGADE ANGEL - Journey into madness (Finsko)


SURMA - Until It Rains Again (mezinárodní)


WINTERS VERGE - Blood on the Foam (Kypr)


TRAUMA - Astral misanthropy (Polsko)


WHISKEY ROLL – Falling (Maďarsko)


Vítěz březnového kola
THE SIXPOUNDER - The New World Order (Polsko)


Hlasování probíhá formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas. Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE „KLUBOOFKA“.

Hitparáda bude dostupná jak na kanálu YOUTUBE, tak v události FB KLUBOOFKA WORLD ČERVEN/JUNE a webových stránkách Nároďáku Jaroměř a KLUBOOFKA TV. Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát 30 litrový sud piva PRÉMIUM našeho partnera Pivovaru Chotěboř. Podmínky soutěže najdete tady.

LUPENOMÁNIE V KLUBOOFCE

Soutěžte a pojďte s námi na festival nebo koncert. S našimi partnery jsme pro Vás připravili soutěžení o vstupenky. Zkrátka další důvod sledovat facebookové stránky @kluboofkatv.

Výběr akcí a partnerů: LETNÍ PARKET HOŘEPNÍK, OLYMPIC TOUR, PARKET ÚJEZD, ARAKAIN TOUR, NÁROĎÁK JAROMĚŘ, MAJÁLES a mnoho dalších.

Pokud si zde nenašel svoji oblíbenou akci, napiš nám o ní na mail: info@kluboofkatv.cz. Zařadíme tě tak do našeho výběru a třeba vyrazíme zrovna na tu tvoji pařbu.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace