Nový Spark
venku od 2. srpna
Kluboofka world představuje červnovou edici

Kluboofka world představuje červnovou edici

Kluboofka world za vámi přichází po dvou měsících, a přináší vám hudbu z různých koutů Evropy. Červnový pořad bude stylově opět rozmanitý. Startujeme v neděli 20. června ve 20:00.

Soutěžit budou tyto klipy:

Divoká karta Nároďáku Jaroměř
WOE UNTO ME - Angels To Die (Bělorusko)


RENEGADE ANGEL - Journey into madness (Finsko)


SURMA - Until It Rains Again (mezinárodní)


WINTERS VERGE - Blood on the Foam (Kypr)


TRAUMA - Astral misanthropy (Polsko)


WHISKEY ROLL – Falling (Maďarsko)


Vítěz březnového kola
THE SIXPOUNDER - The New World Order (Polsko)


Hlasování probíhá formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas. Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE „KLUBOOFKA“.

Hitparáda bude dostupná jak na kanálu YOUTUBE, tak v události FB KLUBOOFKA WORLD ČERVEN/JUNE a webových stránkách Nároďáku Jaroměř a KLUBOOFKA TV. Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát 30 litrový sud piva PRÉMIUM našeho partnera Pivovaru Chotěboř. Podmínky soutěže najdete tady.

LUPENOMÁNIE V KLUBOOFCE

Soutěžte a pojďte s námi na festival nebo koncert. S našimi partnery jsme pro Vás připravili soutěžení o vstupenky. Zkrátka další důvod sledovat facebookové stránky @kluboofkatv.

Výběr akcí a partnerů: LETNÍ PARKET HOŘEPNÍK, OLYMPIC TOUR, PARKET ÚJEZD, ARAKAIN TOUR, NÁROĎÁK JAROMĚŘ, MAJÁLES a mnoho dalších.

Pokud si zde nenašel svoji oblíbenou akci, napiš nám o ní na mail: info@kluboofkatv.cz. Zařadíme tě tak do našeho výběru a třeba vyrazíme zrovna na tu tvoji pařbu.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace