Nový Spark
venku od 1. srpna
Koncert 80 metrů pod zemí. MOONSPELL vydají živák z jeskyní

Koncert 80 metrů pod zemí. MOONSPELL vydají živák z jeskyní

Portugalští mistři temného metalu oznámili speciální vydání živého vystoupení, na kterém prezentují celé své nejnovější album „Hermitage“. Nahrávka „From Down Below – Live 80 Meters Deep“ vyjde 23. září ve formátech Blu-ray, DVD, LP a jako digitální album.

Alba i merch MOONSPELL seženete na Sparkshopu!

Vystoupení bylo nahráno živě v Grutas de Mira D'Aire, jednom ze sedmi přírodních divů Portugalska. Kapela zahrála doslova v podzemí, 80 metrů hluboko, pro omezený počet fanoušků a produkční tým. Nahrávka se tak může pochlubit jedinečným zvukovým i vizuálním procítěním a neskutečnou atmosférou díky všeobklopující divoké přírodě v její nejsyrovější podobě. Skladby jako „Entitlement“, „Hermitage“ či „Apoptheghmata“ dokonale zapadají do jedinečného prostředí živého koncertu.

„From Down Below - Live 80 Meters Deep“ není jen epickým živým tempem alba „Hermitage“ - jedné z nejhlubších, nejtěžších a nejupřímnějších desek, jaké kdy MOONSPELL nahráli - ale jedná se skutečně o revoluční a výjimečný zážitek, na kterém se velkou měrou podílel režisér Guilhermo Henrique.

Jako ukázku můžete zhlédnout video ke skladbě „Entitlement“.

„Zatímco se svět trápil, my jsme se vydali dolů do jeskyní, abychom nahráli DVD s našimi nejstatečnějšími fanoušky,“ komentuje zpěvák Fernando Ribeiro. „První ukázkou z našeho výjimečného vystoupení je ‚Entitlement‘, skladba odehraná v tichu vlhké a tmavé přírodní galerie. Naše nové živé album a DVD je něco, co jsme ještě nikdy dříve nezkusili. Doufáme, že vás bude bavit, dokud nevyjde naše další studiové album v roce 2023.“

Tracklist:
01. The Greater Good
02. Common Prayers
03. All or Nothing
04. Hermitage
05. Entitlement
06. Solitarian
07. The Hermit Saints
08. Apophthegmata
09. Without Rule
10. The Great Leap Forward


Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace