Nový Spark
venku od 3. června
Koncert DREAM THEATER ve Finsku byl zrušen těsně před zahájením

Koncert DREAM THEATER ve Finsku byl zrušen těsně před zahájením

Dát dohromady bezpečnou stage prostě není sranda… Kvůli bezpečnostním důvodům se diváci ve finském Oulu jen půl hodiny před první předkapelou museli odebrat do svých domovů.

V pátek 3. února se finští fanoušci amerických progmetalistů těšili na pořádnou dávku energie z hudby, místo toho od společnosti Ticketmaster obdrželi smsku, že koncert je na poslední chvíli zrušen.

K nešťastné události se vyjádřil Toni Peiju, generální ředitel produkční společnosti All Things Live Finland Oy, která byla zodpovědná za organizaci koncertu: „Dodavatelská společnost vyrobila pódium, na němž nebylo bezpečné hrát. Světelné i zvukové vybavení je těžké a jevištní konstrukce by jejich váhu neunesla. Jednalo se čistě o bezpečnostní nařízení.“ Plošina měla odolat hmotnosti celého zařízení DREAM THEATER, ale kontrola na místě odhalila její nedostatečnou nosnost.

Protože kapela má naplánovány další zastávky turné, je nyní nemožné koncert v Oulu přesunout na jiný termín. Proto byly kupujícím peníze za vstupenky vráceny.

DREAM THEATER na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace