Nový Spark
venku od 2. května
Pražský koncert PEARL JAM 22.7. je zrušen

Pražský koncert PEARL JAM 22.7. je zrušen

Američtí pionýři grunge dnes 22. července v pražské O2 aréně nevystoupí. Zrušeno bylo už středeční vystoupení kapely ve Vídni. Zpěváka Eddieho Veddera totiž trápí hlasivky.

Zdravotní problémy se začaly projevovat po venkovním koncertě v Paříži. Podle oficiálních zpráv zpěvák zcela ztratil hlas. Ještě včera kapela doufala, že se vystoupení v Praze uskuteční, ale dnes je jasné, že se PEARL JAM nedočkáme.

„Eddie v Praze navštívil doktora a pokračuje v léčbě svých hlasivek, ale bohužel stále nemá žádný hlas. Následky pro jeho krk po poslední venkovní show jsou prostě příliš vážné. Velmi se omlouváme všem, kteří dnešní vystoupení připravovali. A ještě více těm, kteří se nás dnes chystali vidět. V Praze vždycky míváme nezapomenutelné koncerty a sdílíme s vámi vaše zklamání. Děláme vše pro to, abychom situaci zlepšili. Moc se omlouváme,“ vyjádřila se kapela na sociálních sítích.

Vstupenky se můžou vracet na místě zakoupení. Všechny peníze budou kupujícím vráceny.

Poslední dva koncerty by PEARL JAM měli odehrát 24. a 25. července v Amsterdamu. Zda se uskuteční, je stále ve hvězdách…

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace