Nový Spark
venku od 1. července
Koncert TOOL se blíží! Připomeňte si jejich pražské vystoupení z roku 2019

Koncert TOOL se blíží! Připomeňte si jejich pražské vystoupení z roku 2019

Po třech letech se opět dočkáme koncertu TOOL! Americká kultovní a nenapodobitelná kapela přijede se svojí show 23. května do pražské O2 areny. Po zkušenostech z jejího posledního vystoupení v Česku je jasné, že se opět bude jednat o nadpozemsky geniální zážitek.

Pořiď si triko na koncert na Sparkshopu!

TOOL přijedou představit skladby ze své poslední studiovky „Fear Inoculum“, která vyšla v roce 2019 po dlouhých třinácti letech vzduchoprázdna. Při jejich minulém vystoupení v O2 areně měla deska jen pár měsíců do vydání a návštěvníci se dočkali pouze dvou nových písní „Invincible“ a „Descending“. Nyní se kapela bude věnovat své nejnovější tvorbě více, ale diváky neochudí ani o průřez celou svou dosavadní kariérou, která trvá již více než třicet let!

Při posledním koncertě TOOL v Česku, který se konal 4. června 2019, se nemohlo fotit ani natáčet na mobily, což mu dodalo zcela jinou atmosféru a fanoušci si mohli zážitek užít opravdu všemi smysly. Zpěvák Maynard James Keenan prožil celý večer ve svém vlastním vesmíru, zcela odtržený od lidí. Fanoušci jsou však zvyklí, že k publiku téměř nemluví a stojí vzadu vedle bubeníka, k jeho hluboce prožívané performanci to zkrátka patří. Laserová show a bizarní videoprojekce podtrhly celkové hluboké prožití koncertu všech přítomných. Jedná se o jeden z trademarků kapely – vizuální vnímání je stejně důležité jako sluchový prožitek z hudby. Všichni čtyři členové kapely si pražské vystoupení užívali spolu s publikem a vytvořili v O2 areně nový vesmír, do kterého se hluboce ponořil každý jednotlivý návštěvník.

Chcete i vy zažít novou dimenzi progresivního rocku a proniknout do tajemství vesmíru TOOL? Skupina vystoupí 23. května v O2 areně společně s předkapelou BRASS AGAINST. Vstupenky zakoupíte na www.livenation.cz

Připomeňte si poslední pražský koncert TOOL fotkami od Radka Holeše.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace