Nový Spark
venku od 1. prosince
Koncert TOOL se blíží! Připomeňte si jejich pražské vystoupení z roku 2019

Koncert TOOL se blíží! Připomeňte si jejich pražské vystoupení z roku 2019

Po třech letech se opět dočkáme koncertu TOOL! Americká kultovní a nenapodobitelná kapela přijede se svojí show 23. května do pražské O2 areny. Po zkušenostech z jejího posledního vystoupení v Česku je jasné, že se opět bude jednat o nadpozemsky geniální zážitek.

Pořiď si triko na koncert na Sparkshopu!

TOOL přijedou představit skladby ze své poslední studiovky „Fear Inoculum“, která vyšla v roce 2019 po dlouhých třinácti letech vzduchoprázdna. Při jejich minulém vystoupení v O2 areně měla deska jen pár měsíců do vydání a návštěvníci se dočkali pouze dvou nových písní „Invincible“ a „Descending“. Nyní se kapela bude věnovat své nejnovější tvorbě více, ale diváky neochudí ani o průřez celou svou dosavadní kariérou, která trvá již více než třicet let!

Při posledním koncertě TOOL v Česku, který se konal 4. června 2019, se nemohlo fotit ani natáčet na mobily, což mu dodalo zcela jinou atmosféru a fanoušci si mohli zážitek užít opravdu všemi smysly. Zpěvák Maynard James Keenan prožil celý večer ve svém vlastním vesmíru, zcela odtržený od lidí. Fanoušci jsou však zvyklí, že k publiku téměř nemluví a stojí vzadu vedle bubeníka, k jeho hluboce prožívané performanci to zkrátka patří. Laserová show a bizarní videoprojekce podtrhly celkové hluboké prožití koncertu všech přítomných. Jedná se o jeden z trademarků kapely – vizuální vnímání je stejně důležité jako sluchový prožitek z hudby. Všichni čtyři členové kapely si pražské vystoupení užívali spolu s publikem a vytvořili v O2 areně nový vesmír, do kterého se hluboce ponořil každý jednotlivý návštěvník.

Chcete i vy zažít novou dimenzi progresivního rocku a proniknout do tajemství vesmíru TOOL? Skupina vystoupí 23. května v O2 areně společně s předkapelou BRASS AGAINST. Vstupenky zakoupíte na www.livenation.cz

Připomeňte si poslední pražský koncert TOOL fotkami od Radka Holeše.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace