Nový Spark
venku od 1. července
Koncertní film GHOST „Rite Here Rite Now“ zbořil rekordy návštěvnosti kin

Koncertní film GHOST „Rite Here Rite Now“ zbořil rekordy návštěvnosti kin

Ať už je milujete nebo nenávidíte, jedno je jasné – GHOST jsou továrnou na úspěch a peníze. Jejich obrovská fanouškovská základna nikdy nezklame. Koncertní film „Rite Here Rite Now“, který běžel v kinech pouhé dva dny, se stal v Severní Americe nejvýdělečnějších hardrockovým snímkem všech dob.

„Rite Here Rite Now“, který se promítal 20. a 22. června v 1800 kinech po celém světě, se okamžitě umístil v top desítce nejnavštěvovanějších filmů. Podle společnosti Trafalgar Releasing byl devátým celosvětově nejvýdělečnějším filmem a vydělal 5,04 milionu dolarů i přes omezenou dobu promítání. Ještě lépe to však vypadalo v Severní Americe, kde se to stal vůbec nejvýdělečnějším hardrockovým filmem všech dob. V tomto regionu vydělal 2,65 milionu dolarů.

Oficiální soundtrack k filmu vyjde 26. června. Vůbec první soundtrack kapely, který je vhodným doplňkem k debutovému celovečernímu filmu GHOST, obsahuje mimo známé písně také novou studiovou skladbu „The Future Is A Foreign Land“. Objednávejte na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace