Nový Spark
venku od 2. května
Konečně možnost pořídit dětem pořádné oblečení

Konečně možnost pořídit dětem pořádné oblečení

Dnes to bude trošku netradiční. Dnes pro vás nemáme zprávu o novém albu nebo singlu, nepozveme vás na žádný festival ani nespouštíme soutěžní anketu. Tentokrát vám chceme říci, co byste mohli (a snad i měli) koupit svým dětem. Totiž pořádné rockové oblečení.

Žádní medvídci a princezny

Že jste ještě v obchodě rockové oblečení pro děti nikdy neviděli? Není se co divit, v kamenných prodejnách se skoro neprodává. Musíte pro něj zabrousit na internet – stylové dupačky, bryndáky, trička, mikiny nebo tepláky s rockovými motivy najdete například v  online obchodě rockbaby.cz . A hned zkraje zapomeňte na roztomilá slůňátka nebo růžovoučké princezny – tady se hraje úplně jiná (vyšší) liga.

Hezky po česku

Rockové oblečení na rockbaby.cz nejsou žádné hadry, které šije mizerně placená pracovní síla v Asii. Každý kousek je šitý ručně, vyrobený že 100% bavlny a úplně celý vzniká v Česku. Zároveň se ale nebojte, že by to nějak negativně ovlivnilo jeho cenu – většinu kousků tu seženete za pár stovek. Při objednávce nad 1 500 Kč máte navíc dopravu zdarma, takže se nebojte koupit více kousků. Třeba i na sebe – ne všechno oblečení je tu jenom pro děti.

Jakýkoliv motiv chcete

Nabídka motivů v obchodě je hodně široká – vyjma rockových tu najdete i motorkářské nebo sportovní. Některé jsou vtipné, jiné drsné. A kdyby vám přesto nestačily, můžete si nechat natisknout motiv vlastní.

Je to úplně jednoduché – pošlete do obchodu obrázek se svým vysněným motivem a přiložíte informaci, na který kousek oblečení ho chcete natisknout. Za chvilku se dočkáte odpovědi s detailním náhledem. A jak tomu všemu dáte zelenou, v Rockbaby se pustí do výroby. Za pár dní můžete mít obleček s vlastním motivem doma.

E-shopů s různými nesmysly, které koupíte na každém rohu, jsou v Česku tisíce. Těch, které nabízejí skutečně něco hodnotného, je jen pár. A rockbaby.cz k nim podle nás určitě patří. Co říkáte?

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace