Nový Spark
venku od 1. července
Konečně elektronicky! Biografie zakladatele ANTHRAX Scotta Iana

Konečně elektronicky! Biografie zakladatele ANTHRAX Scotta Iana

Česká biografie kytaristy ANTHRAX, Scotta Iana, zaznamenala velký úspěch a je beznadějně vyprodaná. Usilovně jsme proto pracovali a získali práva i na elektronickou verzi!

ELEKTRONICKOU VERZI POŘÍDÍTE NA DIGIPORTU ZDE

Ve spolupráci s největší českou e-knihovnou Digiport.cz jsme připravili elektronickou verzi nyní již kultovní a nesehnatelné knihy. Příběh Scotta Iana budiž fascinující cestou malého kluka s velkým snem.

Knihu je možné číst na počítači, v tabletu i v telefonu. Jak na to se dozvíte ZDE .

Autobiografie Iana Scotta je svižný, humorný memoár muže, který založil ANTHRAX, kapelu, která prokázala, že sekaný thrash metal a legrace se navzájem nevylučují. Přes různé změny v sestavě, průsery ze strany labelů, rock’n’rollový chaos a záplavu nepředvídatelných událostí, Scott vždy přistupoval k životu s úsměvem. Směšné a místy absurdní zákonitosti hudebního průmyslu však nezvrátily jeho k smrti vážnou touhu prorazit s ANTHRAX. Jeho vášeň pro hudbu prokazuje vyhlášeně energickými koncerty a ačkoli by mohl, nenechal si Scott nechat slávu stoupnout do jeho holé, kozím vousem ozdobené, hlavy. I’m the Man je sžíravé dílo plné upřímnosti muže, který dokázal vybudovat a udržet metalovou instituci ANTHRAX po více než 40 let!

            <script>function updateIframe(e) { this.contentWindow.postMessage({ getHeight:this.id },"*") } window.addEventListener("message",function(e){ e.data&amp;&amp;e.data.setHeight&amp;&amp;( document.getElementById(e.data.el).height=e.data.setHeight+8 ) }); var i,iframe = document.getElementsByClassName("autoresize"); for(i=0;i<iframe.length;i++) iframe[i].id?iframe[i].addEventListener( "load", updateIframe ):console.warn( "Iframe obsahuje třídu pro autoresize, ale nemá unikátní ID." );</script>Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace