Nový Spark
venku od 1. března
Konečně elektronicky! Biografie zakladatele ANTHRAX Scotta Iana

Konečně elektronicky! Biografie zakladatele ANTHRAX Scotta Iana

Česká biografie kytaristy ANTHRAX, Scotta Iana, zaznamenala velký úspěch a je beznadějně vyprodaná. Usilovně jsme proto pracovali a získali práva i na elektronickou verzi!

ELEKTRONICKOU VERZI POŘÍDÍTE NA DIGIPORTU ZDE

Ve spolupráci s největší českou e-knihovnou Digiport.cz jsme připravili elektronickou verzi nyní již kultovní a nesehnatelné knihy. Příběh Scotta Iana budiž fascinující cestou malého kluka s velkým snem.

Knihu je možné číst na počítači, v tabletu i v telefonu. Jak na to se dozvíte ZDE .

Autobiografie Iana Scotta je svižný, humorný memoár muže, který založil ANTHRAX, kapelu, která prokázala, že sekaný thrash metal a legrace se navzájem nevylučují. Přes různé změny v sestavě, průsery ze strany labelů, rock’n’rollový chaos a záplavu nepředvídatelných událostí, Scott vždy přistupoval k životu s úsměvem. Směšné a místy absurdní zákonitosti hudebního průmyslu však nezvrátily jeho k smrti vážnou touhu prorazit s ANTHRAX. Jeho vášeň pro hudbu prokazuje vyhlášeně energickými koncerty a ačkoli by mohl, nenechal si Scott nechat slávu stoupnout do jeho holé, kozím vousem ozdobené, hlavy. I’m the Man je sžíravé dílo plné upřímnosti muže, který dokázal vybudovat a udržet metalovou instituci ANTHRAX po více než 40 let!

            <script>function updateIframe(e) { this.contentWindow.postMessage({ getHeight:this.id },"*") } window.addEventListener("message",function(e){ e.data&amp;&amp;e.data.setHeight&amp;&amp;( document.getElementById(e.data.el).height=e.data.setHeight+8 ) }); var i,iframe = document.getElementsByClassName("autoresize"); for(i=0;i<iframe.length;i++) iframe[i].id?iframe[i].addEventListener( "load", updateIframe ):console.warn( "Iframe obsahuje třídu pro autoresize, ale nemá unikátní ID." );</script>Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace