Nový Spark
venku od 1. srpna
Koukněte na posmrtné video Alexiho Laiha s BODOM AFTER MIDNIGHT

Koukněte na posmrtné video Alexiho Laiha s BODOM AFTER MIDNIGHT

BODOM AFTER MIDNIGHT, které zformoval nedávno zesnulý zpěvák Alexi Laiho v roce 2019 po rozpadu CHILDREN OF BODOM, vypustili ochutnávku z chystaného alba. Skladba se jmenuje „Paint the Sky With Blood“, EP téhož názvu vyjde 23. dubna.

Chystané EP BODOM AFTER MIDNIGHT a další merch pořídíte už teď v našem Sparkshopu.

Skladba nabízí vše, co původní i nově rekrutovaní fanoušci od kapely s Alexiho podpisem očekávají: Laihův drsný naříkající vokál, konfrontační text, melodické kytary i jemné odstíny black metalu.

EP „Paint the Sky With Blood“ je hořkosladkou útěchy, která přichází tři měsíce po Laihově smrti. Kromě stejnojmenné písně obsahuje nosič další originální skladbu „Payback’s a Bitch“ a cover DISSECTION „Where Dead Angels Lie“.
Kytarista, jenž svojí hrou ovlivnil zástupy muzikantů, zemřel na konci minulého roku. Podle Kimberly Goss, s níž Laiho vstoupil do manželství v roce 2002 a působil v kapele SINERGY, stálo za jeho skonem degenerativní onemocnění jater a slinivky poškozených vlivem alkoholu. V těle Laiha se navíc po smrti našly zbytky mixu léků na bolest, opioidů a prášků na spaní.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace