Nový Spark
venku od 1. března
Koukněte na posmrtné video Alexiho Laiha s BODOM AFTER MIDNIGHT

Koukněte na posmrtné video Alexiho Laiha s BODOM AFTER MIDNIGHT

BODOM AFTER MIDNIGHT, které zformoval nedávno zesnulý zpěvák Alexi Laiho v roce 2019 po rozpadu CHILDREN OF BODOM, vypustili ochutnávku z chystaného alba. Skladba se jmenuje „Paint the Sky With Blood“, EP téhož názvu vyjde 23. dubna.

Chystané EP BODOM AFTER MIDNIGHT a další merch pořídíte už teď v našem Sparkshopu.

Skladba nabízí vše, co původní i nově rekrutovaní fanoušci od kapely s Alexiho podpisem očekávají: Laihův drsný naříkající vokál, konfrontační text, melodické kytary i jemné odstíny black metalu.

EP „Paint the Sky With Blood“ je hořkosladkou útěchy, která přichází tři měsíce po Laihově smrti. Kromě stejnojmenné písně obsahuje nosič další originální skladbu „Payback’s a Bitch“ a cover DISSECTION „Where Dead Angels Lie“.
Kytarista, jenž svojí hrou ovlivnil zástupy muzikantů, zemřel na konci minulého roku. Podle Kimberly Goss, s níž Laiho vstoupil do manželství v roce 2002 a působil v kapele SINERGY, stálo za jeho skonem degenerativní onemocnění jater a slinivky poškozených vlivem alkoholu. V těle Laiha se navíc po smrti našly zbytky mixu léků na bolest, opioidů a prášků na spaní.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace