Nový Spark
venku od 2. dubna
Křest druhé desky REFORE dopadl na jedničku

Křest druhé desky REFORE dopadl na jedničku

Thrash metalový uragán REFORE před týdnem vydal svou druhou desku „Illusion of Existence“, kterou slavnostně pokřtil na vlastním festivalu Thrash nebo Běž v Sokolovně ve Valšských Kloboukách.

Za podpory kapel EXORCIZPHOBIA, NAHUM, LAID TO WASTE, 1000BOMBS, LIBIDO CHALLENGE, MÖRGHUUL a DEVIANCE se podařilo prostor téměř vyprodat. A přestože kapela FAÜST nemohla dorazit, akce běžela jako na drátkách.

Nová deska je k dostání na Sparkshopu

Podle zpěváka Fery křest nové desky dopadl na výbornou: „Lidi i kapely byly nad míru spokojené a dokonce se v Sokolce, aspoň za nás, povedl i zvuk, což není v takovém prostoru jednoduchá věc. Kapely předvedly neskutečné výkony na pódiu a návštěvníci pod ním rozpoutali doslova peklo. Někteří k nám cestovali i z velkých dálek, což nás neskutečně potěšilo. Dojela dokonce půlka FAÜST, kteří účast pro nemoc jednoho člena zrušili. No a u nás se zrušili i ti zbylí dva. Desku pokřtili taky LAID TO WASTE, tím pádem byl dvojnásobný důvod slavit. Zapíjelo se do rána a pár jedinců si večírek dokonce protáhlo až do neděle, no kalba jak víno.“ Na to se ostatně podívejte sami ve videu níže.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace