Nový Spark
venku od 1. září
Kytarista BAD RELIGION se opřel do BRING ME THE HORIZON: „Lidsky stojíte za hovno.“

Kytarista BAD RELIGION se opřel do BRING ME THE HORIZON: „Lidsky stojíte za hovno.“

Kytarista punkových veteránů BAD RELIGION Brian Baker se pustil do otevřené mediální šarvátky s hvězdičkami BRING ME THE HORIZON. Popudilo ho, jak se kapela zachovala na španělském Resurrection Festu, kde společně vystupovali, především tedy v zákulisí vylepené plakáty s fotografií BRING ME THE HORIZON a upozorněním, že „tyhle lidi nesmí nikdo zastavovat, nemusí mít propustku a mohou si do zákulisí bez propustky vodit koho chtějí“.

Baker z festivalu vzkázal, že je bude zastavovat kdykoliv je potká a že jim „pokaždé poví, jak stojí za hovno“. Mladí drzouni to pochopitelně nenechali bez povšimnutí a okamžitě se na síti do jedenapadesátiletého pardála pustili. „Nedokážu si představit, že mně bude tolik jako tobě a budu se pořád chovat jako čtrnáctiletá holka. Potkal jsem tě minimálně desetkrát a na nic ses nezmohl. Měl by ses starat o jiný věci, jako je třeba tvůj důchod nebo chladný počasí. Debile,“ reagoval například bubeník BRING ME THE HORIZON Matt Nicholls.

Barker nakonec uzavřel: „Zdá se, že jste nepochopili, oč jde. Vyjadřoval jsem se k vaší mylné představě, že organizátoři festivalu, kde hraje třicet kapel, by si měli pamatovat vaše ksichty, aby vás ušetřili potupného prokazování se na cestě do vašeho zákulisního zázemí anebo hůř, nošení propustek. Poukazoval jsem tak na vaši aroganci. Jestli je vaše muzika špatná, nebo dobrá, to nevím – není určená pro staré lidi. Takže jsem to myslel tak, že stojíte za hovno lidsky. Sorry za to nedorozumění.“

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
10.10. LIVESTREAM ARMORED SAINT
17.10. LIVESTREAM OBITUARY
30.10. LIVESTREAM CRADLE OF FILTH
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
A co FAKKER!?