Nový Spark
venku od 2. dubna
Kytarista Vogg opouští MACHINE HEAD, chce se věnovat jen DECAPITATED

Kytarista Vogg opouští MACHINE HEAD, chce se věnovat jen DECAPITATED

Kytarista Wacław „Vogg“ Kiełtyka potvrdil, že po téměř pěti letech opouští MACHINE HEAD. Jak uvedl, „dřív nebo později k tomu muselo dojít“. Chce se víc věnovat své vlastní kapele DECAPITATED, která pro něho je prioritou číslo jedna.

„Máme ohromné plány. Chystáme se zase do Států a ještě letos taky na evropské turné. A není to vše. Je před námi několik skvělých koncertů, ale máme naplánován i pobyt ve studiu. Už se nemůžu dočkat,“ uvedl Vogg k nejbližším plánům DECAPITATED. Robbovi Flynnovi a spoluhráčům z MACHINE HEAD poděkoval a zjevně se tak rozcházejí v dobrém.

„Všechen respekt, Voggu,“ odpověděl mu Flynn. „Bylo nám potěšením mít tě mezi sebou. Přeju vám s DECAPITATED do budoucna jen to nejlepší!“

MACHINE HEAD i DECAPITATED najdeš na Sparkshopu

Připomeňme, že Vogg se k MACHINE HEAD připojil v roce 2019 před zahájením výročního turné k albu „Burn My Eyes“, později přispěl ke vzniku zatím posledního studiového alba „Of Kingdom and Crown“ (2022).

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace