Nový Spark
venku od 2. května
Kytaristu CANNIBAL CORPSE přivítal kriminál

Kytaristu CANNIBAL CORPSE přivítal kriminál

Další velké jméno v problémech. Pat O’Brien, dlouholetá opora floridského death komanda, měla hodně rušné pondělí. Možná původně nevinný večírek vyústil v hodně velký problém.

O’Brienovi totiž začal zatím z neupřesněných důvodů hořet dům v Tampě. Muzikant se ovšem namísto hašení vydal do sousedního domu, kde přes odpor obyvatel vstoupil na cizí pozemek a stačil ještě napadnout člena přivolané policejní hlídky. Situace byla navíc okořeněna skutečností, že ve sklepě O’Brienova domu začala vybuchovat munice, která přišla do kontaktu s ohněm.


Vše se jeví jako jedna velká bláznivá historka, ale ve skutečnosti jde o hodně. O’Brien se podle floridských zákonů údajně dopustil dvou zločinů prvního stupně a hrozí mu teoreticky až třicet let v chládku. Kauce byla stanovena na 50 tisíc dolarů.

CANNIBAL CORPSE byli mezitím oznámeni společně s AMON AMARTH a LAMB OF GOD jako součást kapelní sestavy pro rozlučkové turné SLAYER v květnu 2019 v USA a Kanadě.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
16.05. RAMMSTEIN
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace