Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kytaristu CANNIBAL CORPSE přivítal kriminál

Kytaristu CANNIBAL CORPSE přivítal kriminál

Další velké jméno v problémech. Pat O’Brien, dlouholetá opora floridského death komanda, měla hodně rušné pondělí. Možná původně nevinný večírek vyústil v hodně velký problém.

O’Brienovi totiž začal zatím z neupřesněných důvodů hořet dům v Tampě. Muzikant se ovšem namísto hašení vydal do sousedního domu, kde přes odpor obyvatel vstoupil na cizí pozemek a stačil ještě napadnout člena přivolané policejní hlídky. Situace byla navíc okořeněna skutečností, že ve sklepě O’Brienova domu začala vybuchovat munice, která přišla do kontaktu s ohněm.


Vše se jeví jako jedna velká bláznivá historka, ale ve skutečnosti jde o hodně. O’Brien se podle floridských zákonů údajně dopustil dvou zločinů prvního stupně a hrozí mu teoreticky až třicet let v chládku. Kauce byla stanovena na 50 tisíc dolarů.

CANNIBAL CORPSE byli mezitím oznámeni společně s AMON AMARTH a LAMB OF GOD jako součást kapelní sestavy pro rozlučkové turné SLAYER v květnu 2019 v USA a Kanadě.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace