Nový Spark
venku od 30. dubna
Kytaristu CANNIBAL CORPSE přivítal kriminál

Kytaristu CANNIBAL CORPSE přivítal kriminál

Další velké jméno v problémech. Pat O’Brien, dlouholetá opora floridského death komanda, měla hodně rušné pondělí. Možná původně nevinný večírek vyústil v hodně velký problém.

O’Brienovi totiž začal zatím z neupřesněných důvodů hořet dům v Tampě. Muzikant se ovšem namísto hašení vydal do sousedního domu, kde přes odpor obyvatel vstoupil na cizí pozemek a stačil ještě napadnout člena přivolané policejní hlídky. Situace byla navíc okořeněna skutečností, že ve sklepě O’Brienova domu začala vybuchovat munice, která přišla do kontaktu s ohněm.


Vše se jeví jako jedna velká bláznivá historka, ale ve skutečnosti jde o hodně. O’Brien se podle floridských zákonů údajně dopustil dvou zločinů prvního stupně a hrozí mu teoreticky až třicet let v chládku. Kauce byla stanovena na 50 tisíc dolarů.

CANNIBAL CORPSE byli mezitím oznámeni společně s AMON AMARTH a LAMB OF GOD jako součást kapelní sestavy pro rozlučkové turné SLAYER v květnu 2019 v USA a Kanadě.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace