Nový Spark
venku od 1. září
LACUNA COIL: Lovci duší

LACUNA COIL: Lovci duší

Oblíbení gotici LACUNA COIL vydávají dnes album „Black Anima“. My jsme se v září sešli s Cristinou Scabbia a jejím pěveckým kolegou Andreou Ferrem a detailně desku probrali. Rozhovor najdete v aktuálním Sparku.

„Běžně čerpáme z našich životů, stejně tomu bylo i v případě „Black Anima“. Po předchozím albu jsme ztratili několik velmi drahých přátel a členů rodiny. Zjistili jsme o sobě spoustu nového, reagovali jsme na smutné situace jinak, než jsme si představovali. Ačkoliv už tu ti lidé s námi nejsou, stále cítíme jejich přítomnost a jejich energii všude kolem nás. Napadlo nás něco podobného vetkat jako hlavní téma do Markovy hudby. Pak jsem četl knihu Fyzika andělů, napsali ji Rupert Sheldrake a Matthew Fox. Zajímavé na ní je, že jeden z nich je vědec a druhý věřící člověk, takže zkoumají anděly skrze historii lidstva dvěma protichůdnými pohledy. Zabrousili jsme tedy do jakési spirituální mystické stránky života, proto nám název „Black Anima“, tedy černá duše, přijde velmi výstižný,“ popisují Cristina a Andrea význam jména novinky.Celý rozhovor naleznete v aktuálním čísle. A pokud se budete chtít o „Black Anima“ dozvědět opravdu všechno, sežeňte si aktuálního Fakkera, mají Cristinu na titulce.


Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace