Nový Spark
venku od 1. prosince
Legenda německého speed metalu S.D.I. se vrací do Ostravy!

Legenda německého speed metalu S.D.I. se vrací do Ostravy!

V speed/thrashmetalové svéře asi nebude mnoho fans, kteří by neznali pojem S.D.I., není se čemu divit protože tahle tří členná formace vedena frontmanem Reinhardem Krusem byla jednou z kapel, která byla u zrodu tohoto žánru v evropě!

A i když za svou dlouho existenci vydali S.D.I. pouze 5 studiových alb, tak především alba "Satans Defloration Incorporated" a "Sign of the Wicked" z let 86 a 87 se nesmazatelně zapsali jako jedny z nejlepších alb tohoto žánru. Poslední album vydali S.D.I. v loňském roce a nese název 80s Metal Band a S.D.I. na něm potvrzují že jsou stále v dobré kondici a že mají ještě hodně co nabídnout!

A právě s novým albem brázdí S.D.I. celou Evropou a dohání koncertování po covidové době! A novou desku přijedou S.D.I. Představit také do ostravského klubu Barrák, kde zahrají společně s polskými IRONBOUND, německými DEFENDER a s domácími thrashery TENDR ve středu 24.11.2021! Nutno dodat že podobných koncertů zahraničních kapel letos v Ostravě neuvidíme! Proto doporučujeme neseďet doma a nenechat si tento koncert ujít!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace