Nový Spark
venku od 3. dubna
Legendární kytarista EXODUS má novou kapelu. Seznamte se s DIEHUMANE

Legendární kytarista EXODUS má novou kapelu. Seznamte se s DIEHUMANE

Nová kapela DIEHUMANE, ve které figuruje bývalý kytarista EXODUS Rick Hunolt, dokončila nahrávání svého debutového alba. Počin o jedenácti skladbách, který bude obsahovat dosud neznámý desetiminutový cover, v současné době mixuje dlouholetý producent STATIC-X Ulrich Wild.

Mezi členy texaské avantgardní altmetalové skupiny dále patří zpěvák Garret West, bubeník Sal Abruscato (ex-TYPE O NEGATIVE), klávesista Greg Hilligiest Jr. a Joshua Vargas, který má na starosti kytaru a baskytaru.

Hunolt, kterého můžeme slyšet na každé studiové desce EXODUS od roku 1985 do roku 2004, a který je spoluautorem nejznámějších písní kapely jako „A Lesson in Violence“ či „Deliver Us to Evil“, opustil EXODUS po vydání uznávaného comebackového albu kapely z roku 2004 „Tempo of the Damned“. Po jeho odchodu byl nahrazen kytaristou HEATHEN Lee Altusem.

Kytarista DIEHUMANE Joshua Vargas se o jeho práci na debutovém albu DIEHUMANE vyjádřil následovně: „Jako člověk, který u těchto skladeb seděl přes rok, a protože vím, že vás to všechny zajímá, řeknu to na rovinu: z kytarové práce Ricka Hunolta si sednete na zadek. Každé sólo je totální klasika. Na desce jsou strhující sóla, kterými je Rick proslulý, ale pak se objevuje i bluesová a jazzová stránka jeho hry, a já jsem nadšený, že i takovou jeho stránku můžou fanoušci objevit.“

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
12.05. DORDEDUH, HEIDEN, BESNA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace