Nový Spark
venku od 3. ledna
Legendární zakládající člen DEEP PURPPLE Ian Paice zamíří do Zlína

Legendární zakládající člen DEEP PURPPLE Ian Paice zamíří do Zlína

Ian Paice se ještě letos ukáže v České republice. Se svým sólovým projektem PURPENDICULAR vystoupí v pátek 10. prosince v Master of Rock Cafe ve Zlíně, kde ho doprovodí parta ostřílených muzikantů.

Koncert kapely PURPENDICULAR s Ianem Paicem je díky klubovým podmínkám jednou z mála příležitostí vidět opravdovou legendu z bezprostřední blízkosti a ucítit dotek rockové historie přímo ve Zlíně.

Paice v době, kdy DEEP PURPLE nepracují ve studiu nebo nejsou na turné, dost často vyráží na menší klubová turné s mladšími muzikanty a užívá si atmosféru klubové hraní. Dost často při tom padá otázka, proč vlastně tyto akce absolvuje, když to určitě pro něj není žádná nutnost. On sám pro to má docela jednoduché vysvětlení – hraní jej pořád neskutečně baví. Určitě roli hraje také to, že se Ian na pódia rád střetává i s dalšími muzikanty a sestava jeho doprovodné kapely obsahuje jména, která na rockové scéně mají už také hodně za sebou. Sám Paice při různých příležitostech odehrál živá vystoupení s mnoha dalšími muzikanty počínaje Ericem Claptonem, Bruce Dickinsonem, Brianem Mayem z QUEEN. John Paul Jonesem z LED ZEPPELIN a mnoha dalšími.

Přestože bylo Ianovi letos 73 let, je nesmírně aktivní a s DEEP PURPLE natočili v době lock downu album cover verzí oblíbených písní jednotlivých členů kapely, které nése název „Turning to Crime“. Album vychází 26. listopadu 2021.

Vstupenky na zlínský koncert seženete v síti Ticketportal anebo Master of Rock Cafe.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace