Nový Spark
venku od 1. července
Legendy W.A.S.P. oslaví své čtyřicátiny i v brněnském Sonu

Legendy W.A.S.P. oslaví své čtyřicátiny i v brněnském Sonu

Američtí heavymetaloví veteráni W.A.S.P. si ke svým čtyřicátým narozeninám nadělí světové turné! To překvapivě nezahájí ve své domovině, ale prvně budou slavit se svými evropskými fanoušky, a to i brněnském Sonu!

Čeští příznivci jim mohou přijít poblahopřát 15. května do brněnského Sono Music Clubu, kde jim kapela slibuje naservírovat průřez celou svou zběsilou čtyřicetiletou jízdou, ve které se ji marně snažil zastavit i americký senát.

Jen hrstka kapel v historii rock'n'rollu vyvolala tak bouřlivé a protichůdné reakce jako W.A.S.P. Psal se rok 1982, když na hudební scénu vtrhla parta, říkající si WE ARE SEXUAL PERVERTS, se stylem, který sama definovala mottem „shock & rock“, s texty, kterým „nebylo nic svaté“ a divokými koncerty, které v lepším případě končily „jen“ zničeným pódiem. Co bylo pro fanoušky rocku vítaným opakem uhlazeného popu, který v té době opanoval všechny hudební žebříčky, televizi i rádiový éter, to bylo pro jiné zcela nepřijatelné a hodno okamžitého zákazu. Ale i když vlna odporu, kterou iniciovalo spojení náboženských organizací s městskými radami, dohnala celou věc až ke slyšení v americkém senátu, které částečně přistřihlo kapele křidélka, zastavit její koncertní ani nahrávací činnost se nepovedlo.

Zpěvák Blackie Lawless slibuje v rámci své extravagantní show pozvat návštěvníky tam, kde to vše začalo - k samému vzniku W.A.S.P. Exkluzivním hostem koncertu budou IMAGES OF EDEN.

Chcete být u toho? Tak neváhejte a pořiďte si vstupenku dříve, než bude pozdě. K dostání na www.goout.net

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace