Nový Spark
venku od 1. prosince
Lemmy Kilmister – bůh rock’n’rollu a hazardu

Lemmy Kilmister – bůh rock’n’rollu a hazardu

K rock’n’rollovému způsobu života krom hudby, drog a sexu patřívá i láska k rychlým autům nebo hazardu. Ikona tvrdé hudby, Ian Lemmy Kilmister, se vedle svého chrapláku a kulometné baskytary proslavil i svou vášní pro jednorukého banditu a hazard všeobecně.

Lemmyho životní motto „Born to Lose – Live to Win“ platilo nejen ve světě neustálého přejíždění mezi klubovými pódii, ale i ve sféře rychlých finančních výher nebo proher. Kombinace nejistoty, očekávání, schopností, štěstí, společenské zábavy, a hlavně vzrušení z vítězství nabízí návaly adrenalinu, kterých si hojně dopřával. V době omezujících opatření, která postihla jak svět hudby, tak svět hazardu, lze svou dávku hazardního adrenalinu dostat třeba v online kasinech jako třeba na Top Casino Expert .

Gambling do rock’n’rollu patří dlouhou dobu, ale o těsné propojení se postaral právě Lemmy. Jeho láska ke gamblingu nebyla žádným tajemstvím, ačkoli na rozdíl od mnoha svých souputníků byly jeho hazardní preference automaty. Údajně neprojevoval zájem šprtat se pravidla blackjacku a dalších stolních her.

Ve filmovém dokumentu „Lemmy Forever“ je jeho láska a závislost na hazardu dobře vidět. Frontman THE DAMNED, Dave Vanian, sděluje, že Lemmy byl často k vidění v kasinech Londýna, kde se za popíjení Lemmynade, tedy Jacka s colou, setkával s různými figurami galérky britského hlavního města. Stejně tak ve svém oblíbeném podniku v Los Angeles Rainbow Bar and Grill strávil spoustu času a ať už sám nebo s přáteli roztáčel bubny. A není žádným tajemstvím, že měl i osobního jednorukého banditu ve svém domě.


Dalšími hudebníky, kteří zkoušeli a zkouší své štěstí ve světě gamblingu a karet jsou třeba kytarista ANTHRAX, Scott Ian, nebo hlas GODSMACK, Sully Erna. Oba Američané jsou zapálenými příznivci pokeru a v karetní hře si vydělali už nějaký ten dolar navíc. Scott Ian etabloval svou zdatnost jak na celebritních turnajích, tak i na profesionálním okruhu, kde se opakovaně účastnil World Seies of Poker. Krom zdatného sekerníka bude i zřejmě i dobrý bluffer a cifršpión. Ostatně ve Spojených státech je propojení hazardu a hudby užší než kdekoli jinde na světě. Jako příklad můžeme uvést, že národní poklad Frank Sinatra by načas spolumajitelem ve státě Nevada.

Varování:
Hazardních her se nesmí zúčastnit osoby mladších 18 let. Ministerstvo financí varuje: „Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!“

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace