Nový Spark
venku od 1. července
Lenny Kravitz se zvěčnil na Chodníku slávy v Hollywoodu a vydává nový singl

Lenny Kravitz se zvěčnil na Chodníku slávy v Hollywoodu a vydává nový singl

Sezóna Lennyho Kravitze je v plném proudu! Ikonický umělec hýří aktivitou na sociálních sítích, zvěčnil se na slavném Hollywood Walk of Fame a v pátek vydal nový singl „Human“ z nadcházejícího alba „Blue Electric Light“.

PŘEDOBJEDNEJ SI NOVINKU LENNYHO KRAVITZ NA SPARKSHOPU

Píseň „Human“ přetéká typicky kravitzovskou pozitivní energií v Lennyho unikátním spojení rocku, funku a popu. Divoké cowbelly, ledabylé riffování a basová linka nutící k podupávání podtrhují poselství singlu o síle lidství. „Human“ je druhým singlem z alba „Blue Electric Light“, které vyjde pod vydavatelstvím BMG 24. května 2024.


Nadčasové. Výbušné. Romantické. Inspirující. Jak jinak charakterizovat Lennyho dvanácté studiové album? Kravitz jej napsal a natočil ve svém studiu na Bahamských ostrovech a opět potvrzuje svůj cit pro oduševnělý rock’n’roll. Jakožto nespoutaná kreativní síla, muzikant, skladatel, herec, autor, producent a designér, pokračuje ve svém globálním uměleckém díle. Novinka „Blue Electric Light“ je přirozeným pokračováním odkazu muže, který těší a inspiruje miliony lidí naší planety. Dvanáct skladeb, které se ke sluchovodům fanoušků dostanou koncem května 2024, nabídne další dobrodružnou jízdu do hudební duše amerického génia.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace