Nový Spark
venku od 1. března
Letos pod stromeček prosíme metalovou bibli či zaznamenanou životní stezku Roba Halforda

Letos pod stromeček prosíme metalovou bibli či zaznamenanou životní stezku Roba Halforda

Občas se stane, že kniha se pod vánočním stromečkem může setkat se stejným nadšením jako ponožky. Pokud ovšem máte v rodině či mezi přáteli nadšené čtenáře a (ještě lépe) vášnivé metalisty, jsou tematické knihy bohaté na známé i neznámé hudební informace to pravé. Takový skalní fanoušek Roba Halforda a JUDAS PRIEST jistě velmi ocení Halfordovu metalovou bibli „Biblical“. Pokud by po přečtení dostal chuť se pustit hlouběji do zkoumání jeho života v hudebním průmyslu, pak je pro něj jeho Robova další kniha „Doznání rockera“ naprosto osudová. Oba hudební poklady lze objednat na Sparkshopu.

ROB HALFORD - DOZNÁNÍ ROCKERA

Legendární Rob Halford, frontman kapely JUDAS PRIEST, jedné z nejznámějších heavymetalových kapel v hudební historii, popisuje ve svých pamětech „Doznání Rockera“ cestu k hudební slávě spojenou s alkoholismem, závislostí, nešťastnými sexuálními schůzkami a bezútěšnou osobní tragédií. Ale nezoufejte, v knize se také dočtete o jeho vykoupení a hledání lásky. „Doznání rockera“ je také příběhem o tom, jak se během padesáti let změnil hudební průmysl a jeho fungování. Setkáme se mimo jiné se Supermanem, ikonou Andym Warholem, Madonnou či hereckou hvězdou Jackem Nicholsonem. Nejvíce se ale dozvíme o samotném heavy metalu, neboť kniha je jeho oslavou. Tu musím mít!

ROB HALFORD – BIBLICAL (METALOVÁ BIBLE PODLE ROBA HALFORDA)

Svěží pohled na život v hudebním průmyslu legendárního frontmana skupiny JUDAS PRIEST. Rob Halford přináší po své první knize „Doznání rockera“ další klenot. Tentokrát na svět vyšla metalová bible „Biblical“, ve které přináší své upřímné a otevřené vyprávění, živý pohled a smysl pro humor ve všech situacích. Kniha je jakýmsi manifestem a soupisem zákonů/pravidel, Rob zde sdílí své názory, vzpomínky a anekdoty všech aspektů rokenrolového života. Dočteme se tedy vše možné i nemožné o jeho životním stylu, koncertování a turné s kapelou, groupies, tour manažery po tetování, skládání hudby a v neposlední řadě drogy jako součást metalové minulosti. V uvolněné atmosféře se v knize mísí vážné hluboké kousky s rozmarnými úvahami, ale také ponaučeními, která si autor osvojil za padesát let hudebního života. „Biblical“ je metalové svaté písmo, které převede fanoušky všemohoucími metalovými cestami do zákulisí a zpátky k jejich nahraným sbírkám. Tu také musím mít!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace