Nový Spark
venku od 1. října
LINDEMANN připomenou své perverzní umění koncertním záznamem z Ruska

LINDEMANN připomenou své perverzní umění koncertním záznamem z Ruska

Ještě než naplno zasáhla pandemie koronaviru a zrušila projektu LINDEMANN část loňské tour, vystoupila parta kolem Tilla Lindemanna a Petera Tägtgrena v ruské metropoli. Záznam koncertu vyjde 21. května na pod názvem „Live In Moscow“.

Pro projekt LINDEMANN šlo o jejich první tour. S ohledem na podobu videoklipů i samotné osobě Tilla Lindemanna se už dlouho dopředu očekávaly obscénnosti, perverznosti a celkově kontroverzní zážitek, tím spíš, že lístky na show mohly pořídit pouze osoby nad 18 let. A realita nebyla daleko od očekávání: na velkoplošné obrazovce se promítaly bizarní sexuálně explicitní vizuály včetně porna s Tillem v hlavní roli, vzduchem létaly salvy sladkých zákusků či mrtvé ryby.


Dá se předpokládat, že to vše bude zahrnovat i chystaný koncertní film „Live In Moscow“ se záznamem show z moskevské VTB Areny 15. března 2020. Titul vyjde ve frmátech DVD, Blu-ray a v deluxe edici (CD + Blu-ray). Půjde přitom o jedinečnou šanci vidět duo Lindemann & Tägtgren znovu pohromadě poté, co v listopadu ohlásili, že se jejich cesty rozcházejí.

LINDEMANN mají na svědomí mají dvě alba: „Skills In Pills“ (2015) a „F & M“ (2019).

Live In Moscow tracklist:

01 Skills In Pills
02 Lady Boy
03 Fat
04 Frau & Mann
05 Ich Weiss Es Nicht
06 Allesfresser
07 Knebel
08 Home Sweet Home
09 Cowboy
10 Golden Shower
11 Blut
12 Platz Eins
13 Praise Abort
14 Fish On
15 Ach So Gern
16 Gummi
17 Steh Auf

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace