Nový Spark
venku od 1. července
LINKIN PARK údajně na příští rok plánují comebackové turné, zpívat by jim měla žena

LINKIN PARK údajně na příští rok plánují comebackové turné, zpívat by jim měla žena

Sedm let od smrti zpěváka Chestera Benningtona začínají sílit spekulace o možném comebackovém turné LINKIN PARK. Živí je zpráva prestižního magazínu Billboard, podle kterého by k němu mělo dojít v příštím roce.

Billboard se odkazuje na „několik zdrojů blízkých kapele“, podle kterých bookingová agentura WME aktuálně sbírá nabídky, na základě kterých by kapela v roce 2025 obrazila několik letních festivalů a možná se vydala i na regulérní turné. V jaké sestavě, není jisté, Billboard z pozůstalých členů jmenuje jen Mikea Shinodu, kytaristu Brada Delsona a baskytaristu Davea Farrella.

A samozřejmě, klíčové by bylo, kdo by nahradil Benningtona. Nedávno se objevily zvěsti, že LINKIN PARK na návratu spolupracují s nejmenovanou zpěvačkou – tedy nikoliv zpěvákem –, což prý zdroje Billboardu potvrzují.

Někteří fanoušci před pár týdny ukázali prstem na Amy Lee z EVANESCENCE, která však jakékoliv zapletení s LINKIN PARK odmítla, byť se vyjádřila, že se jí taková představa zdá „úžasná“.

Na cokoliv oficiálního si tedy budeme muset ještě nějakou dobu evidentně počkat. Prozatím platí, co prohlásil loni Mike Shinoda: „Až budeme mít, co říct, tak to řekneme oficiálně. Pokud jste něco zaslechli od kohokoliv jiného, je jen na vás, jestli tomu budete věřit.“

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace