Nový Spark
venku od 1. září
LORDI a filmové melodie? Nové album bude plné děsivých příběhů

LORDI a filmové melodie? Nové album bude plné děsivých příběhů

Finská maskovaná sebranka nelení a dva roky po vydání svého sedmialba „Lordiversity“ chystají nový počin! Na osmnácté studiové album s názvem „Screem Writers Guild“ se můžeme těšit už 31. března. Zatím si poslechněte singl „Lucyfer Prime Evil“ jako první ochutnávku monster lahůdky, která nás tentokrát zavede do filmového světa.

Předobjednej si album na Sparkshopu!

Ke skladbě bylo vytvořeno lyric video, jehož koncept vytvořil hlavní mozek kapely Mr. Lordi, o kresby se postaral Kaarle Westlie, se kterým LORDI spolupracovali již několikrát.

„Nahrávka sama o sobě koncepční není, ale pohrává si s filmovými tématy,“ vysvětluje Mr. Lordi. „Fanoušci poprvé uslyší našeho nového kytaristu Koneho v akci na desce,“ dodává. „Předvádí dlouhá kytarová sóla, ve kterých ho často podporuje Hella svými klávesovými harmoniemi. Poprvé v historii také uslyšíte celou kapelu zpívat doprovodné vokály.“ Je jasné, že metaloví matadoři LORDI opravdu ještě umí překvapit novými věcmi!

„Pokud jde o příběh, singl ‚Lucyfer Prime Evil‘ je dobrým příkladem obsahu, který vás čeká na desce. Jedná se o hororový příběh, je jako strašidelná znělka z hororu. Ačkoliv píseň není založená na konkrétním filmu, můžete si udělat představu, o jakém koncepčním tématu tu hovoříme…“ řekl k nově vydané skladbě zpěvák.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace